Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a videó kártya jó lesz a...

Ez a videó kártya jó lesz a gépembe?

Figyelt kérdés

A gép munkára és 800x600-as játékra kel!

A gépembe vga-n kívül minden meg van

AMD FX-9590

16 GB DDR3 RAM

MS-TECH MS-N920-VAL 920W

Crucial MX300 525GB

Zalman Z1 NEO gépház


és vga-t nagyon ólcson akarok bele venni most 4k-ért akarok bele venni használtan GeForce GT 420-at ,és magasról SE szarom le ,hogy ki mit mond ,hogy ne vegyek GT 420-at mert ígyis úgyis amúgyis emígyis amamúgyis ememígyis azt fogok venni max GT 710 de azt minden képp ujonan de annál drágább és jobb vga-t nem ,de arra is 99'90% ,hogy még GT 710-et sem veszek valószínű ,hogy GT 420-at veszek ,nem az volt a kérdés ,hogy meg vegyem e hanem az ,hogy mennyire jó ,szóval a kérdésre válaszoljatok ,mert nem olyan rossz kártya az mint ahogy mások mondják a Assasin Creed Unity 10 fps-el elmegy rajta ,szóval mai jétékokkal is lehet rajta játszani és nekem jó a 800x600-as felbontás is ,de amit min 1024x768 vagy 1280x720-ra lehet rakni olyat is biztos elindít ,nos szóval mennyire jó ez a kártya ,megéri még azt a +6k-t a GT 710-ért vagy 4k-ért jó a GT 420?



2017. dec. 8. 17:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Vicces. Vagyis gondolom szerinted az.
2017. dec. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ez most akkor milyen kérdés is?

Tehát a véleményünket kéred, de nem mondhatjuk azt, hogy rossz?

Igazából a laptopomban erősebb az integrált vga ennél, játékra akár mennyiért is rossz.

Viszont a videókártya szerepét 100%-ban képes betölteni, tehát arra, hogy képet adjon tökéletesen megfelel ha nincs integrált.

"Assasin Creed Unity 10 fps-el elmegy rajta ,szóval mai jétékokkal is lehet rajta játszani" Ezt pontosan nem tudom mennyire igaz vagy sem, de a 10 fps semmi esetre sem mondható játszhatónak! A 710 picivel talán erősebb, de újabb/ nagy hardver igényű játékra alkalmatlan.

~10k körül már viszonylag jókat lehet kapni mint pl: Hd 6850, néha van 7770-es, gtx 650...

5k alatt is lehet jobbakat kifogni mint pl: 4870, ami nyers erőben ennyiért kb best, csak sajnos elég öreg már, és nincsen dx 11 és stb...

Vagy az 5670 is akad néha 5-6 körül, esetleg még ritkábban a 7730...

Tudom nem másikat kértél, én csak próbáltam segíteni a minél olcsóbban/legjobbat kiválasztani.

4k-t amúgy megérhet a gt 420.


Az alaplapodra amúgy kíváncsi lennék.

2017. dec. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ja és sorry ez a gép ezzel a vga-val 4k ultra hd pc-nek jó ,most akkor értitek nem 4k gaming-ról beszéltem ,hanem 4k videókat nézni,és akkor most a GT 420 jó kártya vagy sem?
2017. dec. 8. 17:52
 4/16 anonim ***** válasza:

nem jó.

Mondjuk a tápegységről is felmerülnek kérdések, de azt inkább hagyjuk.


Az ajánlott HD 4,6 ezres szériák amik megérik.

2017. dec. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Akkor most tényleg nem jó az a vga lényegtelen mert úgyis azt veszem ,de akkor is? Amúgy meg nem mintha érintene a HD meg a GTX meg ilyenek ,de az 5xxx-es széria miért ne lenne ajánlott?
2017. dec. 8. 18:32
 6/16 A kérdező kommentje:
És még a harmadik kérdésem a tápegységgel mi lenne a gond?
2017. dec. 8. 18:35
 7/16 MGéza ***** válasza:
Először átnéztem a kérdést és utána rájöttem hogy ezt te most humornak szántad. Ne lepődj meg, ha ott találod a kérdésed. Ennyire egy kérdező sem szélsőségesen hülye azért.
2017. dec. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
NBem vagyok hülye és r*ohadtul nem szántam humornak :D!
2017. dec. 8. 20:46
 9/16 MGéza ***** válasza:

A gép munkára és 800x600-as játékra kel!

A gépembe vga-n kívül minden meg van

AMD FX-9590

16 GB DDR3 RAM

MS-TECH MS-N920-VAL 920W

Crucial MX300 525GB

Zalman Z1 NEO gépház

Ja... A létező legrosszabbul kiválasztott proci, direkt gagyi tápegység, de mellé ssd... Atya ég ha ez komoly akkor ez a létező legrosszabb konfig amit össze lehet hozni!

2017. dec. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen komoly és nem tudom mi nem tetszik benne cs*orikám ,nem rossz ott a proci se attól még ,hogy sokat fogyaszt megéri a bolti árát ssd-t meg azért raktam hdd helyet mert még ha drágább akkor is gyorsabb nekem az pedig kel ,és nekem ez az ideális konfig szóval nem kéne bele szólni ba*zdmeg az volt a kérdés ,hogy GT 420 jó e nem az ,hogy milyen az egész gép,de azt írjátok ,hogy nem jó akkor most arra válaszoljatok ,hogy a gt 420 4k a gt 710 10k az a +6k megéri érte ,és nagyon inkább a gt 710 legyen vagy sem,jó persze roszabbra számítottam ,azt hittem g*cibbek fognak ide jönni csak mondom nem érte még el senki azt itt ,hogy meg mondjam neki a frankot?!
2017. dec. 9. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!