Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Erősebb processzort vagy...

Erősebb processzort vagy erősebb videókártyát? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Lenne egy règebbi gèpem, amin 1-2 játèk nèha belaggol erősen vagy látványos a pixel/FPS drop. A videókártya nem a legdurvább szintű (GT 630 4gb DDR3 128bit) viszont a processzorom meg egy Core 2 Duo E7600 (3M cache, 3.06GHz) elsősorban gondoltam egy erősebb processzort vennèk (Core 2 Quad Q9400 6M cache, 2.66GHz).

Nyilván nem egy PUBG vagy hasonlóra használnám, csak hogy az amúgy is futó játèkok jobban menjenek kevesebb Laggal. (A gèpben 8GB DDR3 RAM van.)

Trollok, köszi NE.



2017. dec. 8. 19:00
 1/5 szántóvető ***** válasza:
a gt 630 csereérett.a procid 2 magon nyilván erősebb mint amit kinéztél helyette.gondolom régebbi játékokról van szó amelyekhez még elég a 2 magos proci.
2017. dec. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igazából videokártya volna jó, ha a tápegységed megfelelő, mivel azt át tudod vinni a következő gépbe is, a processzort nem.

Nem írtad, hogy milyen játékokkal játszol, sok játéknak kell a 4 mag, ebben az esetben hiába vennél új kártyát

2017. dec. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazsag szerint a Payday 2 ami gyakrabban, illetve a Fortnite volt amit probalgattam ugye annak meg alap lenne a 4mag ezert is kerdeztem (tudom hogy nem lesz egy "Huu" felbontas, de ha kevesebb a lag is nekem mar egy elony. ) A Payday 2 peldaul remekul fut 720p-ben, csak picit lejebb vannak huzva a beallitasok, de kielegito, egy egy resznel van kisebb lag de az is map terulet fuggo. Vagy lehet erdemesebb lenne vennem egy jobb alaplapos felkonfigot jobb procival es a memoria+VGA menne at az uj lapba, mig nem tudom upgrade-elni a gepet?
2017. dec. 8. 20:53
 4/5 anonim ***** válasza:

"Vagy lehet erdemesebb lenne vennem egy jobb alaplapos felkonfigot jobb procival es a memoria+VGA menne at az uj lapba, mig nem tudom upgrade-elni a gepet?"

Igen, szerintem ez volna a jó döntés

2017. dec. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szántóvető ***** válasza:
10 körül már találsz 1155-ös lapokat használtan.ebbe vehetsz i3-at vagy i5-öt és kész.viszont a vga akkor is marha kevés lesz,erre jobb ha felkészülsz.
2017. dec. 9. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!