Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy i5 760 processzor 2.88...

Egy i5 760 processzor 2.88 ghz En megyen most, szerintetek elég lesz játszani full hd ban egy 1050 ti mellett? Vagy muszáj felhúzni az órajelet?

Figyelt kérdés

2017. dec. 8. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp húzni kell rajta és még úgy sem lesz mindenhol elég szerintem a kártya mellé.Ezek léggel simán mennek 3,4-3,5Ghz-et feszültség emelés nélkül, szóval nyugodtan tuningold egy kicsit.
2017. dec. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De hogyan?? A biosban ilyen lehetőséget nem láttam. Akkor hogyan? Szoftveresen esetleg? Vagy a biosban Miért nem találtam?
2017. dec. 8. 22:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt még a BCLK-t emelték azzal lehetett tuningolni. Viszont a BCLK kihat a memóriára és a PCI-ra is.


Ha tudsz angolul itt egy leirás hogyan kell:

[link]


Biztos van magyar megfelelője is ha keresgélsz egy kicsit.

2017. dec. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen alaplap? Nem biztos, hogy enged tuningolni.
2017. dec. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Veriton alaplap, de a pontos tipusát nem tudom, szoftveresen meglehet oldani ha az alaplap nem engedi? Mert valahogy jó lenne emelni az órajelet.
2017. dec. 8. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!