Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Help! Eltűnt 13 gb-nyi helyem...

Kaprioli kérdése:

Help! Eltűnt 13 gb-nyi helyem a c (egy 128gb ssd) meghajtóról és fogalmam sincs hova. Esetleg van valamilyen megoldás az elveszett hely visszanyerésére?

Figyelt kérdés
A gépen win10 van.

2017. dec. 10. 21:22
 1/4 A kérdező kommentje:
111gb felhasználható 80gb lom van rajta és csak 17gb szabadat ír a szerencsétlen
2017. dec. 10. 21:25
 2/4 anonim ***** válasza:
WinDirStat-ot futtasd rendszergazda módban, és kiderül a bűnös. [link]
2017. dec. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Némely programok fura helyekre is képesek temorary fájlokat létrehozni, ezeket kellene végignézni.

Pár hüónapja olvastam pont ilyet valami fórumon, nem tudom már, hol találta meg az illető a logokat, de ilyen volt a probléma pontosan.

Nem tudom, Windows 10 esetén minek hívják a felhasználónév\AppData mappát, de én ott néznék körül, de nagyon.

Esetleg a c:\windows\temp mappában is.

CCleaner-t is futtatnám, hátha.

A felhasználónév userprofilt (mennyit foglal a c:\users\felhasználónév egész mappa) is megnézném.

Windows 10 esetén sajnos nem tudom így hívják -e a felhasználónévhez vezető útvonalat. :-(


Írd majd meg, ha megtaláltad a megoldást.

2017. dec. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
esetleg sajátgép>kezelés>lemezkezelés és ott lehet hozzá kell csatolni vagy nem tudom.
2017. dec. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!