Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer fejhallgató probléma?

Gamer fejhallgató probléma?

Figyelt kérdés
Megvettem az első "gamer" fejhallgatómat, igazi jó alsó polcos gyöngyszem. A4tech g300-ról lenne szó, 2 jack és egy usb csatlakozó van rajta, az usb-ről megy a led, de hiába kapcsolom ki a gépet, a led ugyan úgy világít. Semmi kapcsoló nincs rajta semmi, van még egy ledes egerem és egy billentyűzetem is de mind a kettő kikapcsol a géppel együtt, ez meg az istenért nem akar. Hogy lehetne megoldani hogy kapcsoljon ki, mint minden normális cuccom és ne kelljen mindig ki húznom és vissza dugni ha használni akarom.

2017. dec. 10. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Az usbt be se dugd, minek vilagit a fejeden? Ufonak keszulsz?
2017. dec. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

a gamer fejhallgató azt jelenti hogy rosszabb a hangminőség de legalább világít.


vagy ne dugd be az usb-t vagy állítsd be az alaplapot hogy mikor ki van kapcsolva a gép akkor ne adjon áramot az usb-nek

2017. dec. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Gondoltam ha már tud világítani, csinálja csak ha szereti, meg amúgy ha lerakom mert szüneteltetem a dolgokat tetszik hogy világít, kis mutatós. Amúgy egyáltalán nem rossz a hangminőség, 5 ezer forintot megért hogy halljam játékban mi van körülöttem, meg egy egész kulturált mikrofon is van rajta szóval kommunikálni is tudok a csapattársaimmal. Kövezzetek meg de nekem ez megért 5 rugót :D
2017. dec. 11. 03:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!