Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki találkozott már olyan...

Valaki találkozott már olyan normál USB type A-val ami reverzibilis, azaz mindegy hogy rakom be? NEM a Type C!

Figyelt kérdés
Nos én eddig eletemben nem talalkoztam ilyennel, sőt az eladók se de ma a BestByteban lattam egy ilyen végű töltőt. Megvettem és működik tényleg mindegy hogy dugom be mind a micro USB mind az A oldalán. Valakinek van ilyennel tapasztalata? Nem cseszi szét az aljzatot? Mert kicsit szorul, szerintem ez valami noname cég sufnitunningja lehet...

2017. dec. 11. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, láttam ilyet (na jó, olvastam róla), és igen, sufnituning, nem szabvány. Tapasztalatom nincs vele, de sztem nem véletlenül nem terjedt el. Gyanítom, a kábel előbb fog elcsesződni, mint az aljzat.
2017. dec. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet. Az ára se volt valami hű de egekbe kiáltó :D
2017. dec. 13. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!