Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptophoz milyen külső videoká...

Laptophoz milyen külső videokártyák találhatóak a piacon? Nézelődtem de csak 1 et találtam. Valaki használt már. Mi a véleményetek? Tudnátok ajánlani esetleg kártyákat. Esetleg megoldható hogy vesszek egy gpu-t és csak rákötöm?

Figyelt kérdés
Szeretnék már egy gépfejlesztést csinálni, mert már a laptopom videókártyáját elavultnak tekintem gtx 850 ddr5 2gb . De mivel már nem létfontosság ,hogy laptop legyen. Felmerült bennem ,hogy ha túl drága lenne egy külső videókártya vagy macerás, akkor lehet egy konkrét pc-t raknék össze viszont az kb 300-400k ft körül lenne mivel akkor 1080 alá nem adnám , viszont laptop külsőnél kész vagyok kompromisszumokat kötni.

2017. dec. 12. 03:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Külső videókártyához megfelelő port kell. Egyik lehetőség az Expresscard, amit csak régebbi üzleti gépeken fogsz megtalálni. Másik pedig a Thunderbolt 2. Ha ezek közül egyik sincs a gépeden, akkor bukta.

Minden szempontból jobban jársz, ha összeraksz egy rendes asztali gépet. Óriási szopásoktól kíméled meg magad.

2017. dec. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!