Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi baja lehet az alaplapnak?

Mi baja lehet az alaplapnak?

Figyelt kérdés
A probléma az hogy elindítom a gépet és az alaplap,cpu információnál elakad ahonnan belehet lépni a biosba,boot menübe csakhogy onnan se tovább nem megy se nem reagál a billentyűkre.Átkötöttem háromszor mindent,procit is cseréltem amiket természetesen támogat és az egyik biztos működik,a ramokkal is játszottam amik szintén jók de hiába,mindig ugyanez.A lap nem tudom honnan van,volt e használva tehát nem tudom hibás e elvileg nem.Az egyetlen dolog ami felmerült bennem hogy a táp gyenge de szerintem annak nem ez lenne a jele.Esetleg valaki megtudná mondani milyen hiba lehet?
2017. dec. 16. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Érdemes volna egy alaplapi speakert rákötni, hátha a beep code-ból kiderül valami. A self test melyik részénél akad el? Ha proci lenne, akkor addig se jutna el, ez sanszos hogy valamelyik memória lesz. Egy modullal, több slotba próbálva érdemes éleszteni, de előtte érdemes volna MemTest-et csinálni, és egy Cmos resetet is. Milyen gép lenne ez?
2017. dec. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kiírja az alaplap,processzor információkat alul a bios,boot menüt de hiába nyomom a deletet vagy bármit semmit se reagál és a végtelenségig ez a kép maradna,a ramok jók 2 napja még használtam próbáltam 4-et is.A hangszóró nem csipog bár lehet roszul van bekötve de a jelzés alapján pedig jól kötöttem be.Az egész olyan mintha befagyna itt és nincs tovább
2017. dec. 17. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!