Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alaplaphoz akármilyen videokár...

Bl10 kérdése:

Alaplaphoz akármilyen videokártya jó?

Figyelt kérdés
Tervezek venni egy új videokártyát, és kicsit félek, hogy nem lenne jó az alaplapba.

2017. dec. 19. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen alaplap?
2017. dec. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az alaplapon lévő foglalat és a kártya csatlakozója legyen azonos. (pl. PCI-e)
2017. dec. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2. válaszolónak köszi
2017. dec. 19. 15:41
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Általában minden alaplapon van sima PCI illetve PCI expressz(PCI e) a régebbi alaplapokon AGP csatlakozókhoz is lehetett videókártyát csatlakoztatni.A videókártyákon szintén föl van tüntetve mien csatlakozó felületet használ.(PCI ,PCIe ,...stb mert van több tipusú) Némeik energiaigényesebb videókártyához plusz táp csatlakozó is szükséges a plusz enegriaellátás érdekében.Fontos lehet ezért az átlag fogyasztását is ismerned a videókártyának amit Watt-ban ban állapít meg a gyártó mivel ha rendszered (a táp) nem képes megfelelő mennyiségű energiát előállítani akkor lassulást fogsz észlelni vagy el sem indul a rendszered.
2017. dec. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem, csak azt nem tudom, hogy hol nézzem meg a bizonyos videokártya fogyasztását, mert készülök venni egy újat és a választásom a Sapphire Radeon RX 560 2GB OC-re esett. Még keresgélem, de ha esetleg ti meg tudjátok válaszolni, akkor azt előre is köszönöm.
2017. dec. 19. 15:56
 6/10 anonim ***** válasza:
Ati-s kártya tehát a gyártó oldalán beírod a pontos tipust és a leírásban benelesz a fogyasztás.
2017. dec. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amit írtál, az 90W-os és 1x6 pin-es tápcsatlakozót igényel.
2017. dec. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sima OC vagy ,Gammer OC . Mert az utóbbi 400 Wattos fogyasztást olvastam és szintén 1×6 pines tápcsatlakozót
2017. dec. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8

A 400W az (szerintem) az ajánlott táegység teljesítménye.

2017. dec. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
jav: tápegység
2017. dec. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!