Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elfogadják az EDENRED kártyát...

Elfogadják az EDENRED kártyát az emag, compker és hasonló számitástechnikai webáruházokból rendelt termékekre?

Figyelt kérdés
Egyedül a pcx nevű bolttól kaptam választ miszerint nem fogadják el. Az emag és a többi nem hajlandó egyenlőre válaszolni a kérdésemre. Valaki tudna esetleg segiteni? Tudok ezzel a kártyával fizetni a futárnál?
2017. dec. 20. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Futárnál biztos nem, mert se az MPL, se a GLS nem támogatja, max ha személyesen bemész egy boltba akkor megkérdezheted, de én nem találtam olyan szám tech boltot, ahol bevették volna.


Karácsonyi céges bónusz mi? Én hasonlóan vagyok az Erzsébet ajándék kártyával, kb csak élelmiszer boltban tudom lehúzni a környéken, szám tech dolgok kilőve.

2017. dec. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Közben megtudtam, hogy ahol kártyával lehet fizetni beleértve az online bankkártyás fizetési opciót is ott le lehet vásárolni.
2017. dec. 22. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!