Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nincs hang a gépemen, mi...

Nincs hang a gépemen, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Az alaplaphoz fel van telepítve a driver, a Vezérlőpultban azt moutatja, hogy van hang, mégsem szól semmi.

Mi lehet a probléma?

AsRock 970 Pro3 alaplapom van.


2017. dec. 21. 18:04
1 2
 1/12 MGéza ***** válasza:
Ki van választva mint elsődleges hangeszköz? Van videokártyád? Nem lehet, hogy az azon lévő van elsődlegesnek beállítva?
2017. dec. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez a 36 ezredik pont ugyan ilyen kérdés. Te nem szoktad használni a keresőt ? Akár itt vagy akár a Google-en, már rég választ kaphattál volna bonyolult és összetett kérdésedre, ha oda írod ki először.
2017. dec. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Köszönöm a tippet! Van videokártyám, de nem az van elsődlegesnek beállítva.


Másodiknak: de használtam a googlet, több fórumot is olvastam ezzel kapcsolatban (és nyilván a javasolt dolgokat megnéztem). Mivel még mindig nincs hang, gondoltam megkérdezem, hátha kapok új ötletet!

2017. dec. 21. 18:23
 4/12 anonim ***** válasza:
Csak azért írtam, mert az elmúlt 5 évben mióta itt vagyok, nem telet el úgy nap, hogy meg ne kérdezte volna ezt a dolgot, és azon válaszok átnyálazásával , lehet hogy előbbre jutottál volna.
2017. dec. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 MGéza ***** válasza:
Hangoknál nincs véletlenül bekapcsolva valahol az elnémítás? Hülye és felesleges Windows szokás, de néha ezzel bohóckodik.
2017. dec. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nincs sajnos... már sok mindent kipróbáltam,de még nem találtam megoldást.

Köszi a tippet!

2017. dec. 21. 19:05
 7/12 MGéza ***** válasza:
Elő és hátlapi csatlakozón keresztül is próbáltad már? Ha próbálgatod visszajelez mintha szólna?
2017. dec. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igen, próbáltam mindenhol.

Csak a vezérlőpultos hangjelzés van, hogy szól a zene, de semmi nem hallatszik.

Amikor a fülhallgatót bedugom, akkor 'serceg' (nem tudom,hogy mondjam), de akkor sem hallani semmit.

2017. dec. 21. 19:35
 9/12 MGéza ***** válasza:
Lehetséges akkor hogy a csatlakozó kontakthibájáról van szó. 1-2 ezer forintos hangkártya erre a megoldás ebben az esetben.
2017. dec. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Bemeneti jel van, kimeneti jel nincs. Szerintem nem a csatlakozó lesz a probléma.
2017. dec. 21. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!