Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a dupla monitor megoldás...

Ez a dupla monitor megoldás működne?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy olyan kérdéssel fordulnék hozzátok hogy Szeretnék két monitort, de az egyik egy régebbi típus (VGA csatis) és jelenleg van egy 1060 6GB a gépemben és egy monitoron csinálok mindent, de úgy tudom hogy a VGA-t nem támogatja a 1060 mert már nem analóg jelet küld. Viszont van még egy videokártyám amit még a VGA-s monitorral használtam, valamint az alaplapomon 2 db foglalat. Szóval az működne, hogy a régi monitort bekötöm a régi videokarira amit berakok a 1060 mellé és akkor, ha játszok akkor ugye a 1060 teljesítménye megy és a másik monitor más feladatokat el tud látni a 2. karival? Ezt mind SLI nélkül szeretném (mivel nem támogatják sehogy egymást). A régi kártya: Radeon HD 6670.

#monitor #2 vidokártya
2017. dec. 22. 19:32
 1/9 Gyakori93 ***** válasza:
Ez sajnos nem feltétlen fog működni, legalább is nekem két különböző AMD kártyával nem ment, nézd meg hogy az 1060 DVI kimenete analóg jelet tud e adni. a vízszintes érintkező felet és alatt van 2-2 érintkező, akkor tud analóg jelet adni, csak kell egy D-sub/Dvi átalakító.
2017. dec. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Megnéztem de sajna nem tud.
2017. dec. 22. 19:48
 3/9 Gyakori93 ***** válasza:
alaplapi kivezetésed sincs?
2017. dec. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Van de már próbáltam csak nem tudom miért de nem működött. Talán

BIOS ban kéne vmit állítani de ehhez nem értek

2017. dec. 22. 20:37
 5/9 Gyakori93 ***** válasza:

A biosban a videokártya kimenetet kellene állítanod, csak így láthatatlanban nem tudom, hogy milyen opciókat enged.

Az biztos, hogy PCI-E az egyik, és Board (tudtommal, alaplaponként más) a másik. Az lenne a legjobb ha lenne egy 3 opció, ami mind a kettőt aktívan tartja.

2017. dec. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Gyakori93 ***** válasza:
Nekem 3 monitoros setupom van, volt AMD féle Eyefinity, és most Nvidia féle Surround-om van. Mikor tesztelni akartam a hőmérsékleteket, akkor ideiglenesen rá csatlakoztattam egy 4-dik monitort, de az, az alaplapi kimenetre volt kötve, és gond nélkül működött.
2017. dec. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben nagyon köszi a segítséget! Ezeket majd még megpróbálom.
2017. dec. 23. 00:16
 8/9 anonim ***** válasza:
kellene hogy melyik 1060 és milyen csatlakozók vannak, biztos van aktív átalakító ami megoldja
2017. dec. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Gigabyte GTX 1060 Windforce OC 6GB

2db DVI-D

1db HDMI (jelenleg használatban)

1db Display port

2017. dec. 23. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!