Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mikor teljes képernyőre...

Mikor teljes képernyőre váltok minden játékban, a kép elkezd hullámzani. (Szerintem sejtitek miről beszélek, fehér csíkok le-fel) Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi lehet a probléma, az után jelentkezett a dolog, miután megvettem a gta 5-öt. Állítgattam a frissítési frekvenciát, és egyszercsak elkezdett így hullámzani. Azóta folymatosan csinálja, és csak ablakban tudok játszani... Segítsetek

2017. dec. 22. 21:16
 1/4 Hominida ***** válasza:
Valamit elpukkanthattál a kártyában, túlhajhattad. Ha nem csináltál semmi olyasmit, amit nem szabad, akkor kérheted a garanciális javítást a szakszervizben. Egyébként ablakban gyorsabbak a játékok.
2017. dec. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát, alaplapi videókártyám van, és nem gondolom, hogy valamit szándékosan rontottam el, mert csak a játékban állítottam dolgokat.

Köszönöm a választ!

2017. dec. 23. 07:17
 3/4 Hominida ***** válasza:

Az a baj, hogy ha a játék valamivel túlterheli a gépet, az akkor is okozhat kárt, ha te teljesen jóhiszeműen használtad. És elméletileg a játék forgalmazóját és gyártóját lehetne kártérítésért nyaggatni, de erről még ábrándozni is tök fölösleges dolog volna.


A túlhúzáskor elkövethető hibák mindegyike valamilyen szoftver használatával történik, azok éppannyira védenek a sérüléstől, mint amenyire egy kés tudja ellenőrizni, hogy mibe szúrod.


Az alaplapi vezérlő is lehet javítható, a szerviz talán könnyen kideríti, hogy melyik alkatrész cseréje a megoldás. De megjegyzem, maga a monitor is sérülhetett, szóval ha egy kölcsönmonitorral meg tudod nézni, mi a helyzet, legalább egy lépéssel közelebb juthatsz a megoldáshoz.

2017. dec. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :/
2017. dec. 24. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!