Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van az, hogy a laptopomo...

Miért van az, hogy a laptopomon van bluethoot gomb a wifi gomb mellett, de nem tudom használni?

Figyelt kérdés
Mármint a bluethootot. Amikor az Acer-es lemezről szeretném feltelepíteni, hibát jelez ki. Lehet, hogy nem kompatibilis a rendszer a bluethoot programmal? Windows 7-et használok.
2010. jún. 3. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is Acer van, és nekem is van bloetooth gomb a wifi mellett (elől), de bloetooth eszköz nincs benne. Az ok egyszerű: a noti "házát" szériába legyártották, a benne lévő dolgok viszont eltérhetnek (ár, opció, típus függő).


Sokat filóztam ezen, részemről egy felső kategóriás laptopról beszélünk (Acer TravelMate 7720G), és egy ilyen párszáz forintos tételen spórolnak...

2010. jún. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem is acerem van :) és ott van 3 kicsi gomb egymas mellett a kikapcsoló gomb alatt, egyik wifi masik bluetooth , 3.meg valami másoláskönnyítő izé gomb. Na a lényeg annyi h ott van ugyan nekem is a bluetooth gomb :) de nincs a a gépben szval nem tudja :) ez érdekes de így van . Lehet neked is igy van .
2010. jún. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lol:D leírtuk 1xrre
2010. jún. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Ezek szerint nincs benne. Nem mintha fontos lenne, mert van adatkábel. :D

Csak zavar, hogy ott a gomb, de nem tudom használni. :D

Nekem egy Acer Extensa 5635G típusú gépem van. Ez szerintem középkategória igaz?

2010. jún. 3. 12:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Van amelyikben van, van amelyikben nincs. Azért van azon is gomb, amelyikben nincs is eszköz, mert még mindig olcsóbb így gyártatni, mint két különbözőt. Kína a tömegtermelésről szól.
2010. jún. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mennyiért rakhatnak bele?
2010. jún. 4. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!