Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A videókártyám a legújabb...

A videókártyám a legújabb drivert használja, mégsem jó. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Adott egy Nvidia GeForce GTX 1060 (gigabyte, 3gb, gddr5) videókártya. Letöltöttem a legfrissebb illesztőprogramot és a "speciális rendszerbeállítások"-nál is beállítottam a legjobb megjelenést, de mégsem változott sem az asztal átlátszósága, sem az egyéb kinézeti elemek. Azt tudni kell, hogy most telepítettem újra a gépet. Mit tegyek, hogy jó legyen?

2017. dec. 25. 13:04
 1/5 A kérdező kommentje:
+ a windows update-ben van egy olyan frissítés, hogy NVIDIA - Display , de semmi áron nem tudom telepíteni. Mindig hibát ír.
2017. dec. 25. 13:15
 2/5 hypno ***** válasza:

Nem igazán értem mi a gondod.

Aero megjelenítést szeretnél?

Akkor válassz egy olyan témát a Startmenű > Vezérlőpult > megjelenés és személyes beállítások résznél

2017. dec. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ilyesmire gondoltam:


Ez ami most van nekem: [link]


És ilyet szeretnék (ez egy letöltött kép): [link]

2017. dec. 25. 13:57
 4/5 hypno ***** válasza:

Startmenű > Vezérlőpult > megjelenés és személyes beállítások > Személyre szabás > Ablaküvegszínek módosítása


Itt pipa az "átlátszóság engedélyezése" mellé.

2017. dec. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sikerült! :D
2018. jan. 4. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!