Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 110ezer ft körül van ennél...

110ezer ft körül van ennél jobb gép? (félkonfig)

Figyelt kérdés

Sziasztok összeraktam netről egy gépet amit kinéztem (félkonfig mert táp hdd gépház stb van itthon) szóval a gép az alábbi amit kinéztem:

[link]

[link]

[link]

[link]

Vagy hogyha esetleg kicsivel drágábban tudtok jobbat 10-20 ezerrel akkor bárkit szívesen meghallgatok.



2017. dec. 26. 19:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve azt nem írtam de fontos a fejleszthetőség! A ddr4 ram nem kikötés de min 32 giga ramig bővíthető legyen a cucc. Segítséget előre is köszönöm!
2017. dec. 26. 19:34
 2/4 anonim ***** válasza:

Jó ez.

Ami még opció az amd oldalról r3 1200 + b350m. Talán 8 ezerrel drágább, de elméletileg sokkal jobaban bővíthető lesz.

2017. dec. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 MGéza ***** válasza:
Inkább G4600 legyen a processzor, teljesen ugyanaz, csak picit olcsóbb és 100Mhz-val erősebb, jobb benne az integrált is, bár ez neked mondjuk nem számít). Ha azt a 20000 forintot extrában még rárakod akkor meg inkább 1050ti-t vegyél. Körülbelül ennyit változtatnék. Esetleg annyi opció van hogy AMD oldalon az X4 950 nagyjából ugyanannyit tud mint a G4560, B350 lapban húzható is mellé.
2017. dec. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat esetleg nem tudja valaki hogy mikor jön ki új nvdia kari hátha lentebb megy az ára v vmi illetve mennyire érdemes erre építkeznem hogyha játszósabb gép lenne?
2017. dec. 26. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!