Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ez egy jó konfigur...

Szerintetek ez egy jó konfiguráció? Összeillenek az alkatrészek?

Figyelt kérdés

Videokártya: MSI GeForce GTX 1060 6GB GDDR5 192bit PCIe

Processzor: Intel Core i7-7700K Quad-Core 4.2GHz LGA1151

Alaplap: MSI Z170A GAMING M7

RAM: Kingston HyperX Predator 8GB (2x4GB) DDR4 3200MHz (KIT)

Táp: Corsair CX650M 650W Bronze

HDD: Toshiba 3TB 64MB 7200rpm SATA3

Számítógép hűtő: Cooler Master MasterLiquid 240

Optikai meghajtó: ASUS SDRW-08D2S-U LITE

Gépház: Sharkoon TG5

Egér: AULA Ghost Shark

Billentyűzet: Spirit Of Gamer Pro K5

Hangfal: Led Sound Dancing Water 2.0

Monitor: LG 29UM68-P



2018. jan. 1. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Ilyen géphez már inkább egy logitech g502 öt vennék.
2018. jan. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Miért pont az egeret cseréljem ki?

Inkább akkor veszek 16GB ramot vagy más tápot!

2018. jan. 1. 21:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha belefér, akkor én beletennék még legalább egy 120-as SSD-t az oprendszernek, meg a néhány alapprogramnak.
2018. jan. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Azért az egeret emeltem ki mert az szerintem aránytalanul gagyi egy ilyen géphez, de ha a teljesítmény a lényeg akkor nyilván 2x8 gb ram kellene. És én inkább corsair rmx szériáját választanám. Egyébként ha csak játékra kell szerintem nem éri meg i7et venni, inkább erősebb vgat választanék
2018. jan. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem csak játékra kell, majd később szeretnék vele dolgozni.
2018. jan. 1. 21:38
 6/10 anonim ***** válasza:

" Nem csak játékra kell.."


Amennyiben játékra -is- használod, mindig erősebb vas kell, mint sima munkához ( hacsak nem spéci 3d-s és tömörítési munkáid vannak).


A konfig jó, bár az SSD-t én is megfontolnám op-rendszerhez. Később, ha kell, ezt a gépet lehet még bővíteni, megéri.

2018. jan. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mégis miért a 7.generációra építenél??


Aránytalan rossz ár/érték arányú hulladék gép ez.

2018. jan. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Aránytalan rossz ár/érték arányú hulladék gép ez."

(( A véleményed alapján van tapasztalatod a gépek terén. ))


Kérlek, kifejtenéd bővebben?


Te milyen konfigot választanál, vagy mit cserélnél ki, hogy jobb legyen (és az ára ne legyen eget-verően magas)?


A jelenlegi konfig összeállításánál a rákölthető készpénz mennyisége is közrejátszott szerintem. Az egérből ennyi pénzért lehet strapabíróbbat is venni, de a kérdezőnek biztos ez tetszik jobban. Nekem is van kedvenc márkám/kinézetű egerem-billentyűzetem amelyiket szívesebben használok.


Ha egy hónap múlva visszatérek ide, biztos, hogy lesz 1-2 újabb alaplap, proci, kártya, amit akkor fognak jobban ajánlani.


A kérdés az alkatrészek kompatibilitásáról szólt, összeillenek-e az alkatrészek.


Ha nem egy helyen veszi meg az alkatrészeket, hanem onlinr oldalakon rendeli meg, sokszor lehet olcsóbban is hozzájutni ( a gép összerakási ideje 1-2 héttel nő meg, amíg az alkatrészek megérkeznek).


Az árak ugrálását figyelembe véve a végső gép lehet, hogy olyan "combos" lesz, hogy még nekünk is kedvünk támad összerakni egyet :-) . Hiszen már karácsony után vagyunk, viszont a húsvét még messze van, így az árak alacsonyabbak lesznek valamivel.

2018. jan. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Aula GS igen jó egér felesleges 7 ezernél többet kiadni egérre, csak parasztvakitás a 25k-s egerek az agyhalott nagyképűeknek.
2018. jan. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Biztos sok egeret használtál már
2018. jan. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!