Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 24 vagy 27 colos monitort...

24 vagy 27 colos monitort vegyek játékra? FullHD-ben játszom minden játékomal

Figyelt kérdés
2018. jan. 2. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
A nagyobb természetesen jobb, csak valszeg drágább is. Neked megéri?
2018. jan. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
valami olyasmit olvastam, hogy a 27-esen már szétcsúszik a fullHD, vagy ez hülyeség?
2018. jan. 2. 13:37
 3/7 P.O.C. ***** válasza:
100%

Mi az hogy szétcsúszik?

A monitort általában közelről nézed. Mivel a 27" -on már feltűnőbbek a pixelek, mivel nagyobbak. Valakit ez zavar valakit nem.

2018. jan. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Égbekiáltó baromság! Nem tudom melyik vérpistike találta ki, de nyakon verném...

Nekem volt 27-es FHD monitorom és semmi bajom sem volt vele.

Arra figyel, hogy lehetőleg PLS/IPS legyen, de minimum VA panel. TN-t el kell felejteni!

2018. jan. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 73 cm-ről nézek egy 24 colos monitort. Ha nagyon rákoncentrálnék, talán látnám a pixeleket, de 27-esen tuti látom ilyen távolságból. De ez nem jelenti azt, hogy zavaró. Igazság szerint legtöbb weboldalt és Windows cuccot is felnagyítva nézek, mert 24-es full HD-n nekem kissé szemkápráztatóan apró a szöveg és vaksi vagyok. Tehát a 27-es nekem jobb lenne.


A monitor kiválasztásánál vedd figyelembe a pixelsűrűséget is! El nem hanyagolható adat, amire sokan nem figyelnek, csak megveszi a 27-es 4k monitort, aztán meg sír, hogy a Photoshop GUI-ja olvashatatlanul apró rajta. Figyelembe kell venni, hogy a programok nagy része nem képes rugalmasan alkalmazkodni az extrém felbontáshoz, és ha valaki 4k-ban gondolkodik, akkor az legyen 32 coll fölött. 27 full HD tök rendben van.

2018. jan. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
2018. jan. 4. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Apuci, anyuci veszi meg, ezt tudjuk.

A te fajtádat már nagyon unjuk,

Szüleid pénzével fel vágni legnagyobb gondod,

És mindenki leszarja, mi lenne a dolgod,

A fullHD már nem divat, csak 4K-ba toljad,

Mert a fejedbe állítom a k***szott tollat,

Még egy ilyen kérdést fel teszel,

Reggelre kötélen leszel,

Te bárkit bárhol kibelezel?

AZ áldozatom te leszel...

2018. jan. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!