Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az LG monitorok ilyen hulladék...

Az LG monitorok ilyen hulladékok lennének?

Figyelt kérdés
Már a 3.LG 24MP58VQ-P monitor amit megrendeltem és tele van pixelhibával.A mostanin fekete pixel csikok is találhatók a képernyőn.Hogy lehetséges ez?Ilyen sz*rok ezek?
2018. jan. 2. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem, de honnan rendelted?

Csak hogy elkerüljük azt a helyet.

Amúgy meg garancia, vagy elállás!

2018. jan. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy csak áram alá helyeztem(géppel nem dugtam össze rögtön) és bekapcsoltam és rögtön észrevettem ezeket.
2018. jan. 2. 19:24
 3/6 A kérdező kommentje:
Először a bestbyte-tól a legelsőt, aztán a további kettőt az extreme digitaltól.
2018. jan. 2. 19:25
 4/6 P.O.C. ***** válasza:

Hát nem jellemző pedig. Főleg az LG -nél, mert ők egyetlen alpixel hibánál is cserélik 3 napon belül. Ha ennyire nincs szerencséd ehhez a típushoz válassz másikat.


Én kb 10 éve életem első LCD monitorának vásárlásával jártam így. Persze ennyire durva nem volt mint a tiéd. Samsung volt, a pontos típusát már nem tudom, kétszer küldtem vissza azt a típust pixelhiba miatt. Ráadásul a pixelhibák leidegesítőbb fajtájával a fényes pixellel. Harmadjára másik típust vettem, az bevált 10 évig ketyegett zéró pixelhibával.


Nem a reklám helye, de az oaziscomputer.hu -nél tudsz pixelhiba garanciát venni márkára, típusra. Sőt ha kiváltod ezt a szolgáltatást, maga bolt üzemel be elsőnek és nézi át a hibákat.

A mostani moncsimat. (AOC G2460PG) is onnan vettem, az előzőből tanulva pixelhiba garanciával természetesen.

2018. jan. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 P.O.C. ***** válasza:

Íme: [link]


Ennél a típusnál + 2 ezer a pixelgarancia. Annyit megér, hogy elkerülj egy csomó stresszt miatta.


Amúgy nem csak te szívsz vele. Általánosan elmondható hogy egyre szarabb kijelzőket gyártanak, mintha elfelejtették volna hogy kell. A pixelhibán túl még, foltosodás, felhősödés, fényszivárgás és más finomságok. Több száz kijelzőből van 1-2, amire rá merem mondani hogy tökéletes.

A régebben sokkal jobb paneleket gyártottak, mintha tényleg szarnának az egészbe.

2018. jan. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi.Akkor szerintem az oázisról rendelek.Most meg ezt beviszem az edigital üzletbe és ellálok a vásárlástól.
2018. jan. 2. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!