Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SD Kártyáról fájlok vissza...

SD Kártyáról fájlok vissza állítása, hogyan?

Figyelt kérdés

A probléma az,hogy voltak elég fontos családi stb. képeim a régi telefonomban az SD kártyán. Nem sűrűn volt használva,de mostanában írkálta a telefon,hogy az SD kártya sérült,cserélje le. Nos..én abban a hitben voltam,hogy biztos bolond a telefon,a kártyának semmi baja.

Aztán 'egyik napról a másikra'mondhatni meghalt a kártya és nem ismeri fel se a telefon se a számítógép.

Jó nyilván ez az én hibám,de most mégis fontos lenne vissza állítani a fájlokat,lehetséges ez?Ha igen..hogyan?

Mindenféleképpen szeretném valahogy megcsinálni valaki legyen szíves és segítsen.



2018. jan. 3. 01:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem a te hibád, ez a Huawei hibája, másrészt tehetsz egy próbát az emlékmentőknél.
2018. jan. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem a telefon hibája, egyszerűen sok a silány sd kártya/pendrive. Legközelebb minden ilyet ments online (Google Drive, Fotók).

Addig is ne használd egy percet sem a kártyát. Beírod, hogy FAT recovery, és keresel egy jó programot. Berakod a gépre és futtatod rajta. Ha nagyon fontosak, akkor egyből vidd adatmentőhöz.

2018. jan. 3. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de így utólag valami tipp?
2018. jan. 3. 18:13
 4/6 A kérdező kommentje:
FELISMERI,de azt írja,hogy 0 byte-os és halványan jelzi a saját gépben.ilyenkor mi van?
2018. jan. 3. 18:38
 5/6 Alex Fly ***** válasza:
Használod a biztonsági mentésedet. Ha fontosak az adatok, akkor nyilván készítettél...
2018. jan. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez egy utólagos tipp volt.
2018. jan. 8. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!