Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok ajánlani egy jó...

Tudnátok ajánlani egy jó minőségű gépházat?

Figyelt kérdés

Gépház cserében gondolkodom már elég régóta, viszont fogalmam sincs melyik érné meg igazán.

Nagyjából 20 ezer ft körüli összeget szánnék rá, nagyon maximum 25 ezret.

Az elvárásaim:

- legyen benne jó kábelrendezési lehetőség,

- SSD hely (2 vagy több),

- elforgatott HDD hely (hülyén hangzik, meg lehet, hogy ma már alap, de régebbi gépházaknál elég nehézkes a HDD-k beszerelése / cseréje),

- elférjen benne egy nagyobb méretű CPU hűtő (jelenleg egy Be quiet! Pure Rock BK009-et használok).


+1: Ne legyen túl "csicsás", inkább letisztult, egyszerű kinézetű legyen.


Én első körben a Zalman Z11 Neo, Zalman Z9 Neo Plus, Phanteks Eclipse P400-ra gondoltam. Ezek közül melyik a legjobb felszereltségű?


Persze ezeken kívül bármilyen más gépházat írhattok.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. jan. 3. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Phanteks sokkal jobb.
2018. jan. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

NZXT Source 340

Corsair Carbide 300R

Phanteks Eclipse P400 (window verzió is akár)

2018. jan. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez az NZXT ház nagyon jónak tűnik, kár, hogy úgy néz ki, mint egy fémdoboz. Phanteks házat meg nem is lehet mostmár kapni, még egy hete is tök normális áron (20-22 ezer ft körül) árulták, mostanra meg eltűnt. Nincs szerencsém ezekkel azt hiszem.
2018. jan. 3. 20:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Hol akarod venni? az se mindegy.

[link]

2018. jan. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
PCX-en lehetőleg vagy ipon-on. Amit linkeltél 27 ezer. PCX-en 20-22 ezerért volt.
2018. jan. 3. 22:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Hardveraprón SoapMacTavis és maximusoc házas hirdetésit is érdemes megnézni.

Például Lian Li PC-10NA van 15k-val a bolti ár alatt újonnan. (Nem tudom, ez mennyire jó minőségű ház, csak példaképp említem.)

2018. jan. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!