Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem ismeri fel a TV-m a külső...

Nem ismeri fel a TV-m a külső HDD-t, mi az oka?

Figyelt kérdés

Használtam korábban külső HDD-t hozzá és tökéletesen működött(csak tönkrement). Vettem egy újat WD Elements 1TB-os (az előző 1TB WD My Passport Ultra). Mikor csatlakoztatom a tv-re (LG smart tv) ezt írja ki "Hiba az USB-ezközön. Ellenőrizze az USB kapcsolatot." Mi lehet a gond?

Válaszokat előre is köszönöm!



2018. jan. 3. 11:24
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
100%

Így első tippre, azt gondolom, lehetséges nem tud neki elég áramot adni. Az én TV -men pl direkt van 0,5 A -es USB pen drive -oknak és 1 A -es USB külső vinyóknak.


A másik hogy a partíciót nem ismeri fel, ami gyárilag a vinyón van. A kézikönyvbe nézd meg, milyen fájl rendszereket támogat.

2018. jan. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A kézikönyvben nem írnak semmit róla viszont ahonnan rendeltem egy kommentelő ezt írta

"Médiatárolóként való használatához, érdemes a particiós táblát átkonvertálni GPT-ből MBR-be és NTFS-re formázni, hogy a tv-k is felismerjék."

Viszont ezzel így hirtelen nem tudom mit kezdjek.

2018. jan. 3. 11:51
 3/5 hypno ***** válasza:
100%

#2


Rádugod egy számítógépre és megformázod a kívánt paraméterekkel.

Ehhez használhatod az operációs endszer saját eszközeit, vagy pl. a TotalCommander-t, vagy más particionáló programot.

2018. jan. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hypno ***** válasza:
100%

Pl. az AOMEI Partition Assistant egy nagyon jó, otthoni használatra ingyenes és magyarul is tudó program.


[link]

2018. jan. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aha értem Köszönöm!
2018. jan. 3. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!