Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kb. Meddig lesz meg eleg a...

Kb. Meddig lesz meg eleg a jelenlegi konfigom jatekokhoz? Persze nem ultrán. Proci: i5 760 2.800 mhz, ram 8gb ddr3 1333mhz, videokari gigabyte gtx 1050 ti oc . Ja es egy samsung 55" es smart tvt erdemes lecyefelni egy monitorra?

Figyelt kérdés

2018. jan. 4. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Az a processzor már most is kevés szerintem. A többi rendben van. Használtan valami izmosabb procit nézz, bár nem tudom milyen alaplapod van, egyáltalán lehet-e bele lényegesen erősebb procit találni. Monitort meg neked kell tudnod.
2018. jan. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem érdemes tv-re cserélni a monitort, én is vettem új samsung tv-t, nagyon szép meg minden, de a játékok felénél nincsen kép, vagy valami idegesítő képhiba lép be (amit az ablakos mód kb 40%-ban javít), főleg kisebb címeknél fordul elő. Pl Darkest Dungeon-ban csak az egeret látod néha felvillanni, Salt&Sanctuary hatalmas lila folt keresztbe a képernyőn (ráadásul fel-le mocorog) hogy csak párat említsek.


Ha cserélni akarsz gépet, akkor használtan 4. generációra érdemes váltani (H81, B85 és társai alaplap, i5 4460-i5 4690 processzor), mivel van 8gb ramod, azt meg drága lenne pluszban újra venni.

2018. jan. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

alaplap,ram proci csere,

gigabyte h110

i3 6100,vagy i5 6400

8GB ddr4

2018. jan. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
En rakolteni mar 5 forintot sem szeretnek. Max processzort. De igy is szepen futnak high beallitasok mellett a kovetkezo jatekok full hd ben: gta5, sniper elite 4, call of duty world war 2, resident evil 7. High beallitasok mellstt szepen fut mindegyik.szoval nem az a cel hogy mindent kimaxolva jatszak. Azert koszi a valaszokat.
2018. jan. 4. 13:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem is éri meg költeni rá, amit alaplap csere nélkül tudnál venni az kb fikarcnyit se jobb, maximum több szálas. Majd amikor már kevésnek érzed akkor egy alaplapot 10 ért meg használtan 30 körül egy i5-4570 és i5-4690 közötti procit veszel és bőven jó lesz. utána már úgy is a vga lesz kevés
2018. jan. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

- Processzorok elég lassan fejlődnek, egy mai hasonló kategóriás csak kb. 2x gyorsabb 8 év után. Szóval nem olyan rossz ez még, de már kezd korosodni. Ezt az évtizedet még kibírja.

- Memóriából 8gb-t már kezdik lassan meghaladni a játékok, hamarosan bővítésre szorul.

- Videokártya meg modern, pár évig elég lesz.

2018. jan. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Előre jósolni a számítástechnikában közel lehetetlen. Viszont szerintem legkésőbb jövőre érdemes lesz cserélni, mivel ez már ma is egy eléggé kis teljesítményű gép, sőt. A processzor a leggyengébb láncszem, még egy Intel Pentium G4560 is erősebb nála. Viszont sajnos cserélni már csak másik platformra érdemes, akkor az meg egy új alaplapot, és új memóriákat is jelent, ami nem egy olcsó dolog.


A TV-t pedig érdemes monitorra cserélni.

2018. jan. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Amig el nem lopom.
2018. jún. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!