Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meg lehet valahogy oldani?

Meg lehet valahogy oldani?

Figyelt kérdés

Egy igen szoktlan és bonyolult kérdes lesz, illetve válasz sem lesz rá de hátha valakivel előfordult már.

Na szóval nemrégiben vettem egy bluetooth-os fejhallgatót és a mai nap megjött a kis usb-s bluetooth vevő-m (dongle) és működik is a kettő együtt szépen szól minden de egy kis problémába akadtam ami nekem nem oylan kicsi.

Hangszínszabályzó így nincs, nem lehet használni eddig a gyári Realtek-et használtam de mivel nincs a füles fizikailag bedugve így az kilőve.

Szerencsére találtam egy alkalmazást amivel birom használni hanszínszabályzóval de ha az alkalmazáson belül a fejhallgatót választom ki játékaban (R6 Siege, GTA5) a mikrofont használja és nincs hang a játékban.

Erre kitaláltam hogy letiltom a mikorfonját ami sikerült is jó volt játék közben is de valamiért a hangszínszabályzás elveszik hiába van bekapcsolva, egyszerűem nem működik.

Esetleg valami más alkalmazás amivel jó lehet, én a Peace Equalier-t használtam de sajnos nem jó, vagy egyáltalán ütközött bárki ilyen problémába?



2018. jan. 5. 00:05
 1/2 A kérdező kommentje:

[link]

Teljes mértékben ez a problémám csak nekem hangszínszabályzó sincs!

2018. jan. 5. 00:29
 2/2 A kérdező kommentje:
Illetve nekem nem kell mikorfon.
2018. jan. 5. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!