Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Radeon R7 240 2GB Gddr3...

Radeon R7 240 2GB Gddr3 128bit VAGY GIGABYTE Geforce GT 730 2GB 128bit?

Figyelt kérdés

3 monitort néznék egyszerre.

film, net, kamera



2018. jan. 5. 12:40
 1/4 hypno ***** válasza:

Én DDR3 rammal szerelt videokártyát semmiképpen nem vennék, de nem vagyunk egyformák.

Ezen a szinten mindegy melyiket választod, de próbáld meg használtan beszerezni, mert annyit nem érnek mint amennyibe kerülnek.

...és ha lehet olyan modellt keress, ami DDR5 fedélzeti memóriával szerelt.

2018. jan. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem mintha a ddr5 memóval szerelt példányok "ütősebbek" lennének. De filmnézésre, netezésre, webkamerázásra persze jók. Csak újonnan nem érik meg az árukat.
2018. jan. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De azért a ddr5 az egy kicsit jobb ,mert azzal már 720p-be el lehet játszogatni ,de mondjuk nem tudom neked kel e játékra a dolog de ha kel akkor mindenképp 4 GB-os modelt vegyél ha kel használtan GDDR5-set ,ha nem kel arra a 3 monitorra akkor is 4 GB-os GDDR5-set vegyél ,és az R7 240-et VEDD! Mert az erősebb és jobb árban van mint a GT 730 úgyhogy az R7 240-et 4 GB-sat DDR5-set Vedd!
2018. jan. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van egy DDR5-ös 128 bit-es R7 240 4 GB-os sajnos csak Ebay-ról találtam ,de ez is jó!

2018. jan. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!