Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy Asus Geforce GTX...

Kalcikatona kérdése:

Vettem egy Asus Geforce GTX 1050ti videókártyát, beszereltem a gépbe feltettem a drivert és nem futtatja úgy a játékokat ahogyan kellen. Miért lehet?

Figyelt kérdés
Újraraktam a gépet feltettem egy teljesen friss drivert és megint csak azt tapasztaltam hogy a PUBG 40 fps highon 70 fps helyett és a Star Wars Battlefront 2 is 30 fps 60 helyett. Van egy AMD Fx 6300-as processzorom és 8 gb RAM-om. Mi lehet a gond?

2018. jan. 5. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Miből/honnan vetted, hogy a PUBG-nek minimum 70 fps-el kellene futni nálad? És a SWBattlefront2-nek 60-on?

1: A gtx 1050 ti nem egy erős kártya.

2: Az a proci eleve nem elég ilyen igényekhez, amiket te elvársz.

2018. jan. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom honnan vetted azokat az értékeke, már hogy mennyinek kéne lenni, de irreálisak!

Amennyi FPS-ed van az teljesen reális!

PUBG - 40-45fps, házban 50-55fps

Battlefront II - 40fps környéke


Amiket írtál fps max medium beállítás mellett, de akkor is egy alacsonyabb felbontás mellett lehetséges.

2018. jan. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a 1050ti egy jelenlegi közép/alsó kategóriás kártya, azért ne várjál már el ennyit tőle. Ha gtx 1080-nal menne highon 40-nel, akkor lehetne panaszkodni (mint nálam szeptember környékén :D )
2018. jan. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

és akkor az miért van hogy az előző videókártyám (gtx 660) midiumon jobban futtatja a pubg-t mint most?

nem lehet mégis valami gond ? vagy pl az ismerősömnek gtx 950 2gb os videókártyája van és neki simán megy 60 fps-el highon

2018. jan. 5. 18:13
 5/6 anonim válasza:

Figyi, az első probléma, az a processzor, játékhoz ezt nem ajánlom, legfeljebb renderelésre használják a több magja miatt. nekem is fx van, de azért, mert renderelek vele.


A második: Valószínűleg régebbi alaplapod van (az fx sorozat nem mai, nem csúcskategóriás, de abban a kategóriában minden processzort elver) itt ebben az esetben a pci-e verzió a gond, a tiéd szerintem 1.0-ás, az enyém is, de ugyanúgy ez csak játéknál lényeges(én nem játékra használom, ezért nem lényeges nekem)


A harmadik: Ram ram ram.... A játék igyekszik minél több ramot használni, gyorsítótárazni. A megjelenített grafikát a vidikártya memóriájából fogyasztja, amit még nem generált be, az a gép memóriájából megy. (kivéve az amd-s vidikártyák egy része, ami 100.000-től kezdődik)


A negyedik, avagy a legfontosabb: Ne mondjad, hogy zavar a 30 FPS, mert felrobbanok! Mit vársz egy brutál grafi játéktól, és egy 50.000-res vidikártyától?!

2018. jan. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
970 Pro3 R2.0 alaplapom van a jól kivettel 2.0-ás a pci verzió
2018. jan. 5. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!