Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ettől lesz baja a billentyűzet...

Ettől lesz baja a billentyűzetnek?

Figyelt kérdés
Van nagyon, de tényleg rettentően poros billentyzetem. Ha kiöblítem folyó víz alatt majd radiátoron teljesen kiszárítom az tönkreteszi vagy jó eséllyel működni fog? Nincs kedvem pepecselni a takarítással meg a drága air dustert elpazarolni egy teljesen legalapabb billre, ezért kérdezem.

2018. jan. 6. 20:29
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
34%
Elektronikai eszközt vízzel érintkeztetnél?? Mond: magadtól vagy ilyen hülye, vagy külön órákat is veszel?!
2018. jan. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
52%
Talán működhet, de ne radiátoron szárítsd meg, nehogy eldeformálódjon a műanyag!
2018. jan. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#1

Pedig van, amelyiket lehet. Az enyém 8.éves, 3-4 havonta zuhanyozom. Soha még csak egy kontakthibám sem volt.

Legelőször szétszedtem takarításra. Rájöttem, hogy megfelelő helyzetben tisztítva/szárítva semmi probléma nem lesz...

2018. jan. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja, a Kérdezőnek:

Ne az én példámat vedd alapul! (Én csak az enyémet ismerem) Hidd el, megéri az időráfordítást egy alapos száraz takarítás.(bár én inkább kiszívatnám a port, mintsem befújnám...)

2018. jan. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
utolsó: köszi szépen! nekem is van ilyen tapasztalatom ősrégi billel, ezért is kérdeztem, de az újakban már kevésbé bízom, hogy kiállják a zuhany próbáját.. de a porszívó eszembe se jutott, sztem első körben ez lesz meg egy rongy utána :)
2018. jan. 8. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!