Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ti melyiket választanátok...

Brandon41 kérdése:

Ti melyiket választanátok NZXT s340 Elite vagy Phanteks eclipse p400?

Figyelt kérdés
Mind a kettő ház tetszik,meg olvasgattam véleményeket, és mind a kettőről jót mondanak. Az NZXT s340 Elite nekem az jobban tetszik azzal az edzett üveg oldallappal.

#hardver #gépház #NZXT #phantek #NZXT s340 Elite #Phantek eclipse p400
2018. jan. 7. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a Phanteks jön be jobban :D.
2018. jan. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 karesz01 ***** válasza:

Phanteks Eclipse P400 Window


- A két gyári ventillátor jól szellőzteti a házat, de igény szerint lehet beleszerelni többet is

- Az összes nyíláson leszedhető, tisztiítható porszűrő

- Szerszámmentes oldallap, 3 , 5 colos HDD slot

- Az oldalablak kevésbé karcolódó anyagból készült, mint az NXZT S340 esetén

- (Opcionális) 10 féle színben állítható LED világítás a bekapcsoló gombnál, valamint a gépház alján

2018. jan. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
NZXT-t az életben nem vennék többé. Most az van épp, nem is egy olcsó darab, ehhez képest a régi Apevia házam sem sokkal rosszabb. Recseg, ropog, a porszűrő furatai nem stimmelnek a szabvány kialakításhoz képest, a bővítőkártyák rögzítő furatai nem tartósak... Hogy a Phanteks milyen, azt nem tudom, de ettől rosszabbnak nem tudom elképzelni.
2018. jan. 26. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!