Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez így működik?

Ez így működik?

Figyelt kérdés
Van egy régi képcsöves televízió készülékem. Nincs rajta csak analóg antenna csatlakozó és egy scart csatlakozó. A laptopomom van egy hdmi csatlakozó is. Ha ebay - ről veszek egy Scart or hdmi vagy rca és egy rca or hdmi kábelt akkor a tv-n tudom nézni a laptopot?

2018. jan. 8. 16:04
 1/8 Zzzoli ***** válasza:
100%

Persze tudod, de készülj fel hogy a régi tévék felbontása és fókusza meg sem közelíti a jelenlegi technológiákét.

Azaz alig lehet majd olvasni a szöveget.

Filmezésre maximum, de az is csak akkor ha neked megfelel az a minőség.

2018. jan. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én annó így égettem le a videókártyámat.
2018. jan. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Filmezni jó az! :D
2018. jan. 8. 19:31
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó ne már! komolyan??
2018. jan. 8. 19:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem rossz volt a tv már de s-video -> scart kábellel sikerült egy régi geforce gt8600 at talán
2018. jan. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak vannak kétségeim a működése felöl! A Scart az analóg a HDMI az digitális jelre való nem?
2018. jan. 9. 08:28
 7/8 Zzzoli ***** válasza:

Igen, de digitális analóg konverzió létezik.

Csak nem igazán van értelme használni, mert a régi tévék felbontása fókusza ma már nagyon elavult, de működik.

Eleve a sima rgb vga csatlakozó is analóg, ott os digitális jel a kiindulás :-)

2018. jan. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2018. jan. 9. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!