Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tényleg ennyire gyenge lenne...

Tényleg ennyire gyenge lenne a gépem játékokhoz?

Figyelt kérdés

Próbáltam feltenni a legújabb MOHA-t, illetve call of duty ww2-t, wolfensteint. Fel is mentek simán, el is indulnak de alapbeállításon is alig mennek akadás nélkül.


Windows 7-et most tettem újra friss driverekkel, a rendszer is napra kész.


Rendben van, hogy max beállításokon döcögne, de még alapon sem megy akadás nélkül.


Gyenge lenne ennyire a konfig?


Asus R9285-DC2OC-2GD5

QuadCore Intel Core i5-4460, 3200 MHz (32 x 100)

2 db Geil 4gb DD3-1600 mhz



2018. jan. 9. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, hogy nem a natív vga-t használja a géped, hanem vagy a processzor ba integráltat, vagy az alaplapit?
2018. jan. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hol van a videókártya? vagy az nincs?


tanács: alaplap szinte semennyire, RAM pedig minimálisan befolyásolja a játékot.

Ami a legjobban befolyásolja: VGA

Másodjára: CPU

2018. jan. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hülye vagyok, elnéztem az elsőt, bocs,


használd ezt:

[link]

2018. jan. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Telik nálad is a ram erőteljesen, 16gb kéne. Nálam i5 4690k meg gtx 1080 mellett akadt pár játék, ki lett bővítve 8-ról 16-ra, máris vígan megy minden (meg a kihasználtság is felment 13-14 gb-ra.
2018. jan. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
8 giga ram manapság netezésre elegendő.. többre nem
2018. jan. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Másszóval a vga az még oké lenne, és ha duplázom a ramot akkor minden rendben lesz? Elvileg..
2018. jan. 9. 15:22
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a ram lenne a probléma... 8gb rammal vígan elvagyok pubg mellett se éri el a 7gb ot.

Töltsd le az msi afterburnert állítsd be (youtubeon vannak videók) és nézd meg mi az ami 100% on pörög stb... Nyilván ha 10 honlap meg van nyitva és youtubeon zenét hallgatsz miözbe játszol akkor bővítened kell...

2018. jan. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem rossz gép ez pedig, szóval valami más lesz a háttérben. R9 285 szintén nem egy rossz videokártya, esetleg a VRAM mennyisége lehet kevés. Wolfenstein széria egyébként is nagyméretű textúrákkal dolgozik, szóval ehhez kell a VRAM jócskán.

Afterburnerrel valóban megnézhetnéd, hogy melyik komponens (CPU, VGA, RAM) van "túlzottan" kihasználva.

2018. jan. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek ment a zöld kéz. Megnézem a tesztelőt.
2018. jan. 15. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!