Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek megéri 2018-ban...

Szerintetek megéri 2018-ban egy PS 4 slim gépet venni?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam Pro-n is, de csak FullHD-ben egy 27 colos monitoron játszanék.

2018. jan. 10. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
bőven jó arra.
2018. jan. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A pro is megeri fullhdban is akar. Jelentosen jobb teljesitmenyt produkal jatekoknal + 4k tv sem annyira draga manapsag. Inlabb a Pro verziot javaslom
2018. jan. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pro későbbiekben is jól jön az erő-
2018. jan. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs keret prora, jó a slim is teljesen.
2018. jan. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!
2018. jan. 11. 06:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem van mindkettő, de mégis azt mondom, vedd a Slim verziót, és a különbözetet költsd játékokra. Hiába erősebb a Pro, ha a játékokat mindig is az alapgépre fogják optimalizálni.
2018. jan. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez valóban igaz, hiába veri ki a Sony az 1 terrás Slim gépeket, az alapgépet használják a legtöbben. Ez nem azt jelenti hogy a Pro-ra nem lesz optimalizálva a játék, Pro-n mindig szebb lesz minden, de a Slim sem fog hiányt szenvedni semmiből, bár előfordulhat hogy multiplatform játékoknál nem lesz épp a legjobb/legszebb a játék, főleg ha a jövőre nézünk.
2018. jan. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen, igazad van, azt a 30000 Ft "megtakarítást" el lehet költeni játékokra. Meg amúgy is azt hallottam, hogy ha én ilyen "pici" képernyőn szeretnék játszani és csak FullHd-ban és nem 4k- ban akkor elég a sima.

És szerintetek xbox one slim vagy ps 4 slim?

Itt nem egy vitát akarok elindítani, csak kiváncsi vagyok a személyes véleményekre.

2018. jan. 11. 17:52
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha nagyon tetszenek a PS4 exkluzív játékok, és nem akarod semmiféleképp kihagyni őket, akkor lényegében nincs más választásod, mint PS4-et venni.


Ha nem nagyon izgatnak, az Xbox lesz a nyerő. Stream PC-re, Play Anywhere-es digitális címek, Visszakompatibilitás, Gamepass, EA Access stb.

2018. jan. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!