Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire jó márka az Inno3D?...

Mennyire jó márka az Inno3D? Mennyire jó a hűtésük? Megéri egy ilyen márkájú kártya?

Figyelt kérdés

Vennék egy új videókártyát, és úgy gondoltam hogy egy GTX 1080 Ti lesz az. Keresgélés közben találtam ezt az Inno3D nevű márkát.

Vett már valaki ilyen márkát? Mennyire jó a hűtése? Olvastam hogy nem a legjobb, meg azt is hogy mostanában már elég jó hűtéseket csinálnak. Kinek mi a véleménye?

Meg minden kártya 300k kürül van pár ezressel.

Ebben a luxoryshop oldalban nekem valami nem nagyon stimmel. Van olyan kártya ami 60 ezerrel olvsóbb mint máshol.



2018. jan. 11. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
én se mertem onnan rendelni a véleményeket olvasva. és elv ugyanaz az összes gtx 1080ti csak a hűtés más szóval te döntésed
2018. jan. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi.
2018. jan. 15. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!