Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hibás lehet a monitorom?...

Ray6666 kérdése:

Hibás lehet a monitorom? Szellem kép vagy csak utánhúzás?

Figyelt kérdés
Vettem egy Samsung led tv-t 102cm. Kizárólag pc használom. Azt véltem felfedezni ,hogy ha egy felületen javarészt világos részen ha lejebb görgetek csóvát húz pl egy reklám ablak stb. Találtam egy oldalt ahol le írják ,hogy ez az utánhúzás. Meglehet valahogy gyöződni arról ,hogy netán nem e. A tv hibás? Probáltam game modra állitani a tvt de neü vélek különbséget felfedezni. Válaszokat előre is köszönöm....
2018. jan. 12. 10:35
 1/6 hypno ***** válasza:

A jelenség normális.

A TV-ket arra tervezték, hogy egy folyamatos jelfolyamot jelenítsenek meg és nincs különösebb jelentősége annak, hogy az adáshoz képest mennyit csúszik a megjelenített jel.


Nézd át a használati utasítását, mert egy csomó készüléknél nem mindegy, hogy melyik bemenetet választod, ha PC monitorjaként akarod használni a Tv-t.

Ez a bemenet elvben kikerüli a képjavító áramköröket.

2018. jan. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Játék, filmnél nem él a dolog. Csak netes feülüeten de egy ezred másodperc alatt el is tünik. Meg sajátgépben ha gyorsan tekerek az ikonok közt. Csak hd csatlakozó van a tv-n. Köszönöm a válaszod...esetleg ötlet ,hogy lehetne 100% meggyőződni ,hogy nem a tv a ludas
2018. jan. 12. 13:03
 3/6 anonim ***** válasza:

alacsony hz a tvnek (50hz),azért látod szellemképet,

új fajta monitorok 120hz-sek full HD-4K-ban meg kártyák is

2018. jan. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 hypno ***** válasza:
#2 Nem írtad a TV-d pontos típusát, így nehéz megmondani, hogy menyi az az utánhúzás amit a te modelled tud.
2018. jan. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Samsung ue40d5003bw
2018. jan. 12. 16:19
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget....
2018. jan. 12. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!