Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megérné megvenni egy 4 éves...

Tibenk kérdése:

Megérné megvenni egy 4 éves laptopot (Lenovo Y500) 105 ezer ft-ért? Specs : 15,6" full hd Core i7 3630qm proci 2,4-3,4Ghz 16gb ddr3 ram 2x nvidia 650m sli 2x2gb gddr5 memoria Meg 1tb vinyo

Figyelt kérdés

2018. jan. 12. 11:48
 1/8 hypno ***** válasza:

A kérdés az, hhogy neked megéri-e.

Az akkumulátor milyen kondícióban van? Mert ha csereérett, akkor egy új aksi árát is belekalkulálhatod.


Amúgy nem vagyok benne teljesen biztos, de mintha a SLI verziót sokat fikázták volna, de már nem emlékszem miért.

2018. jan. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2 órát bir kb az akkumlátor. te megvennéd ennyiert?
2018. jan. 12. 13:26
 3/8 anonim ***** válasza:

nem hinném, újak sokkal gyorsabbak,


i7 7700hq,8GB ddr4 so dimm. GTX 1060 6GB

2018. jan. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 hypno ***** válasza:

#2


Nekem mások a prioritásaim...de az tény, hogy ennek a darabnak az ára a jellemző kínálati ár alatt van vagy 15-20 ezer forinttal. Igaz ezt a pénzt majd el kell költened egy SSD-re hogy gyorsnak is érezd az amúgy nyiolvánvalóan virgonc gépet.


Az aksinál ne elégedj meg egy akármilyen üzemidővel, hanem kérj egy AIDA64 vagy valami más tesztet. Abból az elhasználódás mértékét és a rendelkezésre álló kapacitást is láthatod.

2018. jan. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szóval akkor ha minden okés vegyem meg? mennyi most akkor egy ilyen használtam normál ár alatt?
2018. jan. 12. 15:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem vennék használtam játékos laptopot, mivel a nagy hőingadozás miatt hajlamosat az alaplaphibára
2018. jan. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hajlamosak :)
2018. jan. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 hypno ***** válasza:

#5 Ez három nap alatt a második kérdés, amit erről a laptopról feltettél. 3:) Ha nagyon bizonytalan vagy, akkor hagyd a francba az egészet.

Mindazonáltal egy olyan laptopot, aminek az ára 4 éve még 300 ropi volt, ennél olcsóbban nemigen fognak odaadni, mert bár minden gyorsult ennyi idő alatt, de ez akkor is egy bitang kis gép.


Ja, és kérdez rá a tapipadra, mert ebből a szériából volt olyan darab, amivel nyüglődtek.

2018. jan. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!