Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy Mac mini elég lenne...

Egy Mac mini elég lenne nekem? Laptopot használok asztali gépnek. Fujitsu i5.2014-es modell. intel HD 4000 chip van benne. Nagyon jó,1/2 K-s felbontásu monitorral használom és tökéletes. Szeretnék valami esztétikusabbat.

Figyelt kérdés
Rendes, asztali gépet nem akarok, mert se helyem nincs se nem esztétikus. Egy nagy 29 colos LG monitorom van és ehez kéne valami szebb. Ez így csak azért jó, mert magammal vihetem bárhova, de rájöttem arra, hogy inkább a tavletemet vagy az Iphone plusomat viszem magammal. De a laptop ígyis megmaradna ha kell stb... Amit dolgozom: szövegszerkesztés, böngészés, HD videó nézés. ezeket a fuji kiajtja gond nélkül. SSD van benne, és rendkívül gyors. Játszani nem játszom gépen, arra ott a ps4 vagy az xbox one-om, illetve a wee u. ( tudom, beteg vagyok h mindet megvettem xD ). Macbook pro-t viszont nem akarok, nagyon drága és egyszerüen NEM éri meg nekem. Sosem használnám ki és fél milla...
2018. jan. 13. 18:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!