Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videó Kártya Hiba, hELP PLS?...

Videó Kártya Hiba, hELP PLS? TY tY

Figyelt kérdés
lehet gond hogy cicereg vagy ciripel a vga ventilátor. 0-1500 rpm nincs hangja 1500-2200 rpm lehet halni cicereg vagy ciripel 2200+ nem lehet halni Ez most mi lenne küldjem vissza garanciára vagy ez hiba vagy mi ? GIGABYTE GeForce GTX 1060 WINDFORCE OC 3GB GDDR5 192bit PCIe (GV-N1060WF2OC-3GD) Videokártya
2018. jan. 14. 08:47
 1/9 anonim ***** válasza:
azért cicereg mert rossz a venti, viszont nem fogják javítani, mivel a működést nem befolyásolja, működik a kártya.
2018. jan. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ki lehet cseréltetni saját költségre ?
2018. jan. 14. 09:09
 3/9 hypno ***** válasza:

Ki lehet, de Magyarországon nemigen kapsz hozzá ventilátort.

Az ebay-en viszont igen. A lényeges, hogy milyen átmérőjűek a ventilátorok, hogyan vannak felfogatva és milyen csatlakozóval csatlakoznak a videokártyához.

Na meg hogy egyesével cserélhetők, vagy csak együtt a három

2018. jan. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én úgy gondoltam hogy a hol vettem meg mondom nekik cseréljék ki és vegyenek ugyan olyat amint a gyári amibe benne van a videó kártyába ha ez meg oldható lenne ? Persze minden költséget állnék +még egy ujra pasztázás is bele férni valami jó minőségit mert lehet amit van rajta alapból az gagyi :)
2018. jan. 14. 09:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Mikor vetted hol és hogy? Mert ha most vetted neten keresztül akkor csak simán vidd vissza, hogy rossz a mérete vagy valami. Aztán vegyél másikat.
2018. jan. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 hypno ***** válasza:

Biztos hogy vantilátor a hibás?

Mert létezik egy "coil whine" nevű jelenség, amit a tápáramkörök tekercsei okozhatnak. A GTX970-es széri volt erősen érintett a dologban.

Nem folyamatos, hanem csak bizonyos terhelések mellett jelentkezik. A működést nem befolyásolja, de idegesítő.

2018. jan. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
100% hogy a ventilátor 100% videókártya terhelés mellet meg fogtam a ventilátort néhány másotperc hogy meg tudjam mi a gond és nem volt cicerkés a hogy el engedtem meg int volt.
2018. jan. 15. 08:20
 8/9 A kérdező kommentje:
Mikor vettem 2017.4.24 innen vettem [link]
2018. jan. 15. 08:21
 9/9 A kérdező kommentje:
Meg a hogy le irtam egy adott rpm cicerek azert is gondolom hogy a video kartya ventilator lehet az
2018. jan. 15. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!