Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer pct szeretnék összeállít...

Office0 kérdése:

Gamer pct szeretnék összeállítani. Többi lent olvasható?

Figyelt kérdés

Kérdésem még az lenne, van nekem itthon egy gépházam, abba belehet rakni minden fajta alaplapot? Vagy ezt hogyan tudom kideríteni? Igazából csak a mérete számít hogy elfér e benne nem ?

Egy 680W os tápegységem is van, ez gondolom bőven elég lenne, ezeken a csatlakozók egységesek, tehát minden alaplaphoz, videókártyához stb. jók?

Illetve van egy merevlemezem is 1TB-os, ennek a csatlakozója is jó az alaplaphoz vagy minden alaplap külön van ellátva különböző csatlakozókkal?

Processzor hűtöm is van, ez egy amd processzoron volt am2+ os foglalatún, ez jó lenne e egy intel i5ös processzorhoz vagy egy amd ryzen hez?

Esetleg ha más csatlakozójuak lennének ezek átalakítót lehet venni hozzájuk?



2018. jan. 14. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Háznál kb tényleg cska a méret számít,hogy belefér e.Táp csak akkor maradjon ha minőségi.Egy gagyi táp lehet elvinné a konfigot de nem egy életbiztosítás.Azon ne spórolj. HDD maradhat az 99% jó lesz.Procihűtő nem valószínű..sőt.
2018. jan. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Honnan tudom kideríteni, hogy gagyi táp lenne e vagy sem?
2018. jan. 14. 15:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Több módszer is van erre, például fogsz egy megfelelő műszert és terhelés alatt megméred minden ágát hogy megfelelő-e az áramleadása. Vagy leírod a PONTOS típusát és kapsz választ.
2018. jan. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Leírod a tipusokat és pontos választ kapsz. Egyébként ház valószínű ha elég nagy. Táp csatlakozók egységesek de nem minden tápon van pl vga csatlakozó. Cpu hűtő ha univerzális akkor jó lehet. Hdd ha satás akkor jó
2018. jan. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!