Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vannak "tükrözött/fordított"...

Vannak "tükrözött/fordított" gépházak?

Figyelt kérdés
Szemből nézve a gépházaknak a bal oldalán szokott lenni az üveg/plexi/akármi. Ismertek olyat, ahol ez fordítva van?

2018. jan. 14. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Tesómnak is ez a helyzet hogy bal oldalt van a gépház :D Gondolom emiatt akarod.


Rákerestem Google-n hogy reflected pc case, semmi használhatót nem adott ki. De szerintem azért nincs mert akkor alaplapból is tükrözött kellene a kimenetek miatt.


Nem tudom mennyi a kereted, de amúgy olyan gépházak vannak amik ilyen "elölbenézősek" de iszonyat drágák

Pl Thermaltake The Tower 900

2018. jan. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ez egy elég komoly kis gépház, nagyon jól belátni az egészet, ezt tükrözi a neve is.

2018. jan. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 hypno ***** válasza:

A BTX házak tükrözött felépítésűek, de az gyakorlatilag halott technológia, mert több a hátránya mint az előnye.


Amit szeretnél annak meg nincs igazán értelme, mert a túloldalon csak az alaplapi tálca, meg esetleg pár elrejtett kábel látható.


Ha nagyon elszánt vagy, akkor állíts a fejére egy plexiajtós házat és minden a túloldalra kerül. Kényelmetlen lesz a használata, és hülyén fognak kinézni a tetején a lábak.

2018. jan. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A gond nem a gépház. A gond, hogy az alaplaptól kezdve a bővítőkártyákig minden úgy van kialakítva, hogy az alaplap a ház jobboldalán fekszik. Tehát ahhoz, hogy a ház normálisan betekinthető legyen jobbról, az alaplapnaka baloldalra kell kerülnie, ez viszont csak úgy fog menni, ha lényegében fejtetőre állítjuk az alaplapot, ami hidd el, nem túl jó ötlet, és egy gyártó sem igazán áll a dolog mögé.
2018. jan. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4: Igaz, abba tökre nem gondoltam bele, hogy akkor az alaplappalis variálni kéne. Akkor sztornó az egész, köszi a válaszokat.
2018. jan. 14. 23:20
 6/6 anonim ***** válasza:
létezik ilyen megoldás, csak akkor a gépház tetejére kerül minden kimenet, alaplapi, videokártya stb,
2018. jan. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!