Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 30. 000 forintos gépen lehet...

30. 000 forintos gépen lehet játszani 720p low-on?

Figyelt kérdés

Mivel nincsen több pénzem ,ezért 30.000 forintért akarok gépet venni. Ami nekem elég is ,mert én nem Full HD-ban ,meg nem High beálításokkal akarok játszani,csak 720p low-on persze a monitorom is csak 1280x960-as és gta 5-öt elvinnék ezek a gépek ekkora felbontáson low mediumba esetleg ,gondolom ultrán nem ,de minden mást ami mai játék ,vagy nagyobb a gépigénye mint a gta5-nek azon csak játszani szeretnék lényegtelen a grafika 720p low és kész.

3 konfig is van és az egyik ebben jobb a másik abban:


1.konfig:

AMD Phenom II X4 965

ASRock 960GM-VGS3 FX Alaplap

4 GB Single-Channel DDR3 ram 533 MHz

1 TB HDD

M-Tech 420W táp

Nvidia GeForce GT 740 1 GB videókártya


2.konfig:

AMD Phenom II X3 B75

ASUS M4A79T Deluxe

4 GB Quad-Channel DDR3 1066 MHz Ram

500 GB HDD

Corsair VS450 450W

GeForce GTX 460 768 MB


3. konfig:

Intel Core 2 Quad Q9300

3 GB 1x2 GB +1 GB DDR2 800 HMz Ram

500 GB HDD

Chieftec ECO 400W

GeForce GTX 560 1 GB


Mind a 3 kereken 30.000 forint hardveraprón melyiket vegyem ,mert azt tudom ,hogy PUBG-ban csak akkor van baj azzal ,hogy csak 4 GB ram van ,hogyha valamilyen járművet használok ,a 3 GB ram az viszont nem tudom ,hogy már alapból is baj lesz e neki! barátomnál ,úgy van amikor volt 2 GB ram-ja a 4 GB ram-ot követelő játékok akadtak ,amikor 3 GB volt akkor már nem volt annyira baj a ram ,szóval nem tudom ,hogy a PUBG-nál mi van a rammal,na meg a 768 MB vram is nem kevés PUBG-hoz vénetlenűl ,na meg az a 3 proci mag + arról még nem is beszélve ,hogy elég gyenge a processzor is gyengébb a többinél szóval nem tudom


na meg e miatt a live miatt is gondoltam: https://www.youtube.com/watch?v=1ZG-MUA2NUM


Hogy 30.000 forintért tudok játszani új játékokkal is ,persze nem csak PUBG-ozni akarok ,csak példának hoztam fel ,hanem még akarok játszani Evil Withinnel 1 részével Cod Ghost-al Resident Evil 7-el Overwatch-al, persze GTA 5-el, Dead Rising 3-4-el!?



2018. jan. 15. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ennyiért nem kapni olyan gépet amin bármilyen beállításokkal futnának pár éves játékok. Mind a 3 gép lassan múzeumi darab, egy böngészőt döcögve nyitnának meg. Spórolj még egy kicsit.
2018. jan. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

GTA5 Low on a 3ik konfogon futni fog

többihez már nagyobb gép kell

dead rising 3 lowon ugy 25 fps el el fog kocogni nagyon low lesz


resident evil 7 az még nagyobb játék


30 k-s nem elég amiket irtál csak nagyon minimálishoz

2018. jan. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

3 konfigon fut a wildland

és a gta5


gta 5 talá na 2 kofigon és el fut

ennél jöval gynegébb géppel teszteltem

dix 30 fps nagyon kevés hely volt ahol 25 re csökkent

2018. jan. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen Pubg-nál 4 GB rammal ,akkor van gond ha valami járművet vezetsz viszont 3 GB rammal az biztos ,hogy játszhatatlan lesz,a többi játék az is futni fog úgy 720p-n ahogy a PUBG persze ahogy el mondtad low grafikán azt mondtad elég a 720p low,a gta 5 az első konfigon el futna 1280x960-ba de a msa 2X-es legyen max Graas és texturát vedd le low-ra a többit fel beheted Medium-ra max emellett az Shadow Qualitit fel veheted High-re ,de a 2-3-ik konfigon is futna ezen a felbontással de a 3. konfin low-on ,a 2.ik konfigon kicsit roszabb beálítással mint az elsőn mondjuk ott már az árnyékot is leveheted med-re az msa-t meg simára ,na meg -12 dolgot még low-ra és úgy a többit mediumra!


Én azt tanácsolom ,hogy az első konfigot vedd ,bár attól a tápegységtől herotót kaptam ,mikor meg láttam ,hogy M-Tech táp van benne hidd el az egy Kínai FOS Minőségtelen Kínai Fos ajtótámasztónak való táp ,szóval azért mielőtt megveszed a géped mondj el egy miatyánkot ,hogy ne tegyen tönkre minden alkatrészt az a táp mert az egy alpára szar ,semmire nem való max szemétbe való szar ,rakás ,nagyon rossz táp,habár a Corsair VS is egy Hulladék ,de azért az már 1 fokkal megbízhatóbb de az is egy rossz hulladék főldalá temetni való táp de akkor is mindenképp az első konfigot válaszd utána meg fogd magad add el olyan 4k-ért hátha megveszi valaki és abból az árból vegyél egy 400 wattos Chiftec vagy fsp-t!

2018. jan. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Valószínünek tartom ,hogy az ötletet ebből a videóból szedted. https://www.youtube.com/watch?v=3zlTimOQNlk

Mivel ebbe szerepel az első konfig. És a másik videó is a Devoné! Szóval gondolom ,hogy innen szedted. És hidd el a devon féle konfig a legjobb! Legalábbis kíváncsi lennék ha Devontól kérdeznéd ,devon mit írna rá!

2018. jan. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az első gépet semmiképpen nem ajánlom, a táp nagyon gagyi, egyből cserélhetnéd és a videokártya is elég ramaty, semmire nem való. Ami mellette szól az a 4GB DDR3 RAM, a viszonylag "erős" CPU (legalábbis a mezőny legerősebb tagja) és az 1TB HDD (mondjuk ez játékban nem befolyásol semmit, de azért jó ha van hely a gépen).


A második gép a totál közepes, nagyjából ez a CPU a leggyengébb a listában, viszont van benne 4GB DDR3 RAM. A videokártya ami ebben van a csak kicsivel rosszabb, mint a GTX560. A táp normális, az még bírni fogja egy darabig.



A harmadik gépben van a legerősebb CPU, viszont egyben a legrégebbi foglalat is, ráadásul csak 3GB memória van benne az is DDR2-es, cserébe ebben van a legerősebb videokártya. A táp is vállalható.


Én talán a középső gépet választanám, abban nincsen kirívóan gyenge alkatrész, a többihez viszonyítva.

2018. jan. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6 az AMD Phenom II X4 965 erősebb mint a Q9300! És azért azt is meg kell említeni ,hogy a második konfigba is szar a tápegység!
2018. jan. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem a második konfig tűnik, a legjobb választásnak ebben az árban. Mert azt a videókártyát is meg lehet kapni használtan 9000 ezer forintért, ahogy láttam. De pontosan nem tudom mindenki mást ír ,és akkor devon is bemutathatott volna egy ilyen gépet 30k-ért ,de talán őt is megkérdezem erről ,hogy a 3 gép közűl melyik a legjobb?!
2018. jan. 16. 10:10
 9/11 anonim ***** válasza:
7-es igazad van elírtam, második legerősebb akart lenni. :D
2018. jan. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És oké, hogy nem a legjobb a Corsair táp sem, de az M-Tech nevű csodához képest mag a megváltás. Mondjuk azt hozzátenném, hogy nekem van egy Mercury (az M-Tech régi neve) tápom, ami kb 15 éves és a mai napig működik! Bár gépet nem bíznék rá, de pl. "zajforrásnak" vagy asztali kis ventilátornak (nyáron) tökéletes :D
2018. jan. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!