Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a gép alkalmas játékra?

Ez a gép alkalmas játékra?

Figyelt kérdés

Intel Core i3-6098P Dual-Core 3.6GHz

8 GB DDR4 ram

És direkt olyan procit vettem bele amiben nincs integrált vga ,mert nincs szükségem integrált vga-ra,meg most is veszek bele egy videókártyát ,ha meg ez tönkre menne akkor veszek bele vagy GeForce GT 610-et! Vagy ha kevesebb pénzem lesz GeForce 210-et!! ezek az a lególcsobb vga most ,de ha kicsit több pénzem lesz nyílván a GT 610-et veszem!. Ez a proci talán még jobb mint az i3 6100

3GB-s GeForce GTX 660 ezt a vga-t vettem bele ,azért nem a 2 GB-s verziót ,mert 2 GB vram már kevés a mai játékokhoz minimum 3 GB vram kel már a mai játékoknak is! Játszanék a Battlefiled 1-el,Battlefront 2,PUBG,Wolfenstein 2,majd ha kijön a gta 6,Project Cars 2,Mafia 3, Watch Dogs 2,szóval a legújabb játékokkal 1680x1024-es a monitorom ebbe a felbontásban el mennének a játékok ,vagy le kell vennem alacsonyabbra a felbontást?



2018. jan. 16. 14:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem alkalmas ,de 1680x1024 az már az 1600x900 és az 1920x1080-as felbontás között van pont,szóval pl PUBG-nál le kel vedd a felbontást kisebbre ,és az a proci tudtommal nem erősebb az i3 6100-nál ,na meg ha már azt a procit vetted nincs benne integrált akkor GeForce 210-et semmikép ne vegyél ha ne adj isten a kártya tönkre menne mert annál a kártyánál egy Radeon HD 3470 is szászór gyorsabb ,és még erősebb is,akkor is GeForce GT 610-et vegyél,de ott van GT 710 ugyanannyiért újonan ,úgyhogy GT 610-et max használtan vegyél de újonan mindenképp GT 710 ,de GeForce 210 semmikép akkor ha találsz annival olcsóbban mint a GT 610 ,akkor GT 420 ,de remélhetőleg nem fog tönkre menni a kártya!
2018. jan. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!