Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy számítógép tud kezelni...

Egy számítógép tud kezelni két különböző portba bedugott fejhallgatót? Van egy alap jack, és egy usb-s átalakítón keresztül rádugható.

Figyelt kérdés

2018. jan. 18. 23:01
 1/8 anonim válasza:
Igen. Amint bedugtad mindkettőt a táncán a jobboldalt a hangjelére kattintva ki tudod választani melyik legyen a kimenet. Ez Windows 10-nél van így.
2018. jan. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 lali51 ***** válasza:
Ezzel a programmal egyszerre lehet használni: [link]
2018. jan. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem akarom kiválasztani, hogy melyik legyen a kimenet, én mindkettőn szeretnék hangot. A párommal néznék filmet, hogy közben a gyerket ne zavarjuk este. Eddig egy elosztót használtam, de az állandóan serceg, ezért gondoltam a két csatlakozóra, csak nem tudom, hogy egyszerre mindkettőre ki tudja-e küldeni a hangot?
2018. jan. 19. 08:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Tudja, azért számítógép, hogy egyszerre több dolgot is tudjon. Pl vannak olyan hangkártyák, amin 5 kimenet van, jack + 1 tv out.
2018. jan. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ilyen is van:


[link]

2018. jan. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Tudja, azért számítógép, hogy egyszerre több dolgot is tudjon."


Ne nevettess, pl. több hálózatot, wi-fit, LAN-t nem tud. Csak hpohy egy példát mondjak.

2018. jan. 19. 13:37
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

tessék.

2018. jan. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi, de nem az a kérdésem, hogy van-e olyan alaplap? Egyébként is nekem OSX-em van. A kérdésem az volt, hogy a számítógép+oprendszerek tudnak-e ilyent alapból, vagy fölös átlakítót vásárolnom. Vagy esetleg van-e olyan szoftver, ami ezt tudja, mert végülis ez szoftveresen megoldható, nem kéne hozzá speckó alaplap
2018. jan. 19. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!