Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tos l50-b-1kG3yr laptopom van...

Tos l50-b-1kG3yr laptopom van Szeretnék memóriát bővíteni M47185173qh0-Yk0 4Gb memória van benne. Újnak Frekvencia 1333MHz a réginek meg 1600 nem nagyon értek hozzá most tényleg jó lesz ebbe a típusba? Van jelentősége vagy jó lesz?

Figyelt kérdés

új memória [link] html


Laptop [link]


régi memória [link]



2018. jan. 19. 14:41
 1/4 A kérdező kommentje:
2018. jan. 19. 14:45
 2/4 anonim ***** válasza:
Eltérő órajelű RAM-ok egyidejű használata esetén minden RAM az alacsonyabb órajelű sebességével fog működni.
2018. jan. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Útána olvastam nincs nagy jelentöség csak remélem az új jó lesz a laptoba de nem értem miért van ennyi gyártó és külöbözö Hz mert ha úgyan olyat szeretnék elég nehéz be szerezni mert nem enged kártyával fizetni.Ha csak nem regisztrálok külön és töltök pénzt a számlára én azt hogy, szabvány alapján csinálják ezket de látom tévetem.
2018. jan. 19. 19:05
 4/4 anonim ***** válasza:
A #3 megjegyzéseidet kár volt leírnod. Sok butaságot mondtál/kérdeztél benne.
2018. jan. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!