Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik hálózati adapter éri...

Melyik hálózati adapter éri meg jobban?

Figyelt kérdés

[link]

ezt néztem ki. habár azt írják kicsi az antennája, de lehet nagyobbra cserélni. miből látom azt a leírásban, hogy mekkora antennával adják? és hogy milyen a csatlakozója? mert mindig csak annyit írnak h pci-e de van pci-e x1 x16...



2018. jan. 19. 15:24
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

Megbízható infót csak a hivatalos honlapon keress pontos típus alapján.

[link]


2* 2 dBi antenna, hagyományos PCI.

2018. jan. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm ez sokat segített. ha van esetleg valakinek olyan típus ami bevált és van olyan 8dBi-s antennája azt szívesen megpillantanám :)

max 8-10 ezerig gondolkozom egyébként és az is jó, ha kicsi az antennája de legalább kompatibilis a naggyal.

csak mert olvastam olyat hogy túl közel vannak egymáshoz a kicsi antennák és a nagyokat rátéve már oldalirányba feszül.

2018. jan. 19. 16:06
 3/4 P.O.C. ***** válasza:

Én nem igazán tudom ajánlani ezeket PCI/PCI-E kártyákat. Nincs velük semmi baj, stabilak, meg minden.


Viszont nagy hátrányuk, hogy nem tudod olyan jól variálni az antennák elhelyezését a jobb vétel függvényében. Könnyen beárnyékolhatod a cuccost, amit csak antenna hosszabbító segíthet, ami tovább jelvesztés lehetőségét hordozza magában.

Ezen kívül fix, és csak asztali gépben használhatod. Az USB -st meg gyakorlatilag bármiben aminek USB portja van.


Vegyél szerintem egy jó kis USB -set.

[link]

2018. jan. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
USB-sre nincs szükségem, mert semmi másra nem akarom használni, csak hogy a gépemben legyen beépítve. és ha megyek vidékre rokonokhoz, viszem magammal a gépet akkor ne kelljen átkábelezni a házat, hanem bárkinek a wifijéről menni fog. az usb-st külön cipelni is kellene ráadásul sok vásárlói visszajelzést olvastam és sokan azt mondták hogy az usb-s veszit az erejéből. gyengébb mint a fix.
2018. jan. 23. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!