Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen tv lenne a legjobb a...

Milyen tv lenne a legjobb a PS4 Pro-hoz?

Figyelt kérdés

Én erre a TV-re gondoltam: [link]


Ez a TV megfelelő lenne? Ki tudnám használni teljesen a konzollal? Ez a TV tudja a HDR10-et amit a konzolok támogatnak?

Értelmes válaszokat kérek, előre is köszönöm.



2018. jan. 21. 08:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen támogatja a HDR10 szabványt, viszont nem 10 bites, csak 8 bit+frc. Ettől még jó a ps4 pro-hoz. Vásárlás előtt inkább a tv szoftverét nézd meg, ez androidos.... háááááát :)
2018. jan. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam, hogy 60Hz-es. Egy 120Hz-es jobb választás lenne.
2018. jan. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A világ legjobb gamer TV-jét (Sony XBR55X900E) természetesen Magyarországon nem forgalmazzák, én is Amazonról szereztem be, de megérte.
2018. jan. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Minek vegyen nagyobb frekis TV-t mikor a PS4 pro sem képes 60 fps-nél többet leadni?:D


Egyéb iránt elég gyenge a tv procija, ennyi pénzért már találni jobbat.

Maga az android 6.0 nem vészes, van hogy gyorsabb mint a webOS 3.5, csak mondom :)


Én személy szerint TV-ben jobban preferálok egy LG-t vagy samsungot, de kinek mi. pl: SAMSUNG UE49MU7002, LG 49SJ810V

2018. jan. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!