Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Minimálisan szaggatnak a...

Minimálisan szaggatnak a játékok, és a youtube videók?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Lenne egy olyan problémám, hogy 4-5 hónapja vettem egy vadonatúj számítógépet. Eddig semmi probléma nem volt vele, folyékonyan, tökéletesen ment minden játék, illetve videó.

Pár napja valami történt, és minimálisan szaggat az összes játék (legújabbtól kezdve a régiekig), illetve az összes youtube videó minimálisan szaggat, de a hang az folyékony.

Újra is telepítettem már a Windowst (windows 10 Pro 64bit), legfrissebb drivert is újratettem, CCleanertől kezdve mindent kipróbáltam.

Játékok alatt semmi sem eszi az alkatrészeket a feladatkezelő szerint.

Mi lehet a gond?

Teljesen friss windowsal is szaggat minden, vga driverrel is, és nélküle is.


Gépem:

i5-7600

8GB DDR4 RAM

GeForce GTX 1050ti 4GB GDDR5 VGA

Asus B250M-K alaplap

650w tápegység


Sajnos nagyon dühítő, hogy league of legends-ben például 300 az fps, de úgy szaggat, mintha csak 15-20 lenne. Mindegy, hogy vsync megy-e vagy sem, ugyanúgy. Ha korlátozva van az fps, akkor is alacsonynak tünik.


Köszönöm a válaszokat!



2018. jan. 21. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Offline játékot is nézz meg. Lehet internet gond.
2018. jan. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az a "650W tápegység" nekem gyanús. Tudod egyáltalán a pontos típusát, vagy ez valami előre összerakott Imperiumos gép?
2018. jan. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eddig semmi probléma nem volt, de amúgy Corsair 650W a táp. Offline játékokat is megnéztem, ugyanez a probléma. Internetproblémát nem tudom. Netmero.hu szerint 90 mega a letöltésem, viszont 0.00MB/S a feltöltésem. Meg se moccan a feltöltési mérce. Viszont speedtest.net-en a letöltésem szintén 90, de ott már megmozdul a feltöltési mérce, és az is 90mb/s. Egyedül a netmero.hu-n nem mozog a feltöltés.
2018. jan. 21. 15:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor ha az internet biztos nem gond, vedd ki a vgat és integráltal indítsd el a youtube videot.

Ha azzal is akad. Akkor már csak a processzor/alaplap/memória lehet gond...:D

2018. jan. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megpróbálom! :) csak azt nem értem, hogy egyről a kettőre lett ilyen. Star Wars Battlefront 2 kért egy friss vga drivert, játszottam vele 4-5 órát, és utána hülyült meg. A Battlefront a vége fele már akadt picit, azért hagytam abba. Onnantól nem megy semmi.
2018. jan. 23. 03:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudsz jobbat azon kívül, hogy egyesével leteszteled a hardvereket ha 2 ramod van az egyszerű, vgat is le tudod az integráltal, az alaplap cpu már necces. Hd sentinellel ránéznék a hddre is. Meg alapból nézni a hőfokokat órajeleket stb.
2018. jan. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!