Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehetséges a processzor csere...

Lehetséges a processzor csere a laptopomban? Többi lent

Figyelt kérdés
Van egy HP Compaq Presario CQ57-372SQ modellnévre hallgató laptopom és szeretném a processzorát(celeron b800) lecserélni egy jobbra(pl. 1.-2. generációs i3-asra), viszont sehol nem találok arról információt, hogy ha egyáltalán lehetséges, milyen processzorokkal lehetséges a csere? core i3-2310M-ben gondolkodom egyenlőre. Nagyon megköszönném a segítséget! :)

2018. jan. 21. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet cserélni, mivel rá van forrasztva a proci az alaplapra.
2018. jan. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szántóvető ***** válasza:
lehet cserélni,ez a foglalat a ritka kivételek egyike.én is b800-at cseréltem 2gen i5-re.előtte azért nem árt egy bios frissítés.
2018. jan. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

A géped leírását keresd meg pdf-ben általában, ott mutatják a csere módját. Az én laptopomban is cserélhető lenne, csak nálam nem éri meg. Viszont tönkre is teheted a gépet, szóval óvatosan...

2018. jan. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!