Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy Core 2 Duo-s laptop mire...

Egy Core 2 Duo-s laptop mire elég manapság, feltéve ha nem akarok játszani vele?

Figyelt kérdés
Youtube HD videókat és HD filmeket tudok nézni vele?
2018. jan. 22. 19:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
főleg szép lassan netezni mondjuk erre én már valami lightweight linuxot tennék. A videók sima hd felbontásban még úgy ahogy mehetnek.
2018. jan. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ma már nem érdemes ilyet venni, offline menni fog, de a Youtube Hd akadni fog, még akkor is, ha csak az van megnyitva, de ez a processzor típusától is függ, mert a Core 2 Duo családban nagyon sok processzor van és nem egyforma a sebességük, te melyikre gondoltál?
2018. jan. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Másodiknak: én amilyeket láttam, azokban P és T betűs Core 2 Duok voltak.


Ezek ajánlottak? És még melyek?

2018. jan. 22. 21:03
 4/12 A kérdező kommentje:
Elsőnek: Windows 8.1 vagy 10 nem mehet rá?
2018. jan. 22. 21:13
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
8-at telepíts C2D-re inkább. Egyébként nekem is ilyen gépem van, de 4GB RAM kell hozzá minimum.
2018. jan. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
mennyit szánnál a dologra?
2018. jan. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
# 3 Attól függ, hogy mennyit szánsz rá, 40ért már második generációs processzorral szerelt laptopot kapsz, ami sokkal gyorsabb a Core 2 Duo szériánál
2018. jan. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom, csak nézegettem a laptopok között és úgy értesültem, hogy Core 2 Duo alá nem érdemes menni. Egyelőre nem sürgős a laptop vétel, csak érdeklődök.


Te most második generáció alatt a Sandy Bridge-t mondod?


Egyébként azért akarok használt laptopot mert azt olvastam, hogy szemét kategória a legolcsóbb de új laptop.

2018. jan. 23. 20:05
 9/12 A kérdező kommentje:

21:53 nak


Windows 8 vagy 8.1?

2018. jan. 23. 20:05
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

az energiatakarékosak elég rosszak szoktak lenni alsó kategóriában. Ha nem ütni verni kell akkor egy olcsóbb is megfelel a célnak de én i3-as proci alá nem adnám.

120 ért már találni i3-as procis laptopot ssd-vel, már ha elég a 120 gb, mint említetted filmeznél. Ezek nem strapabíróak de használhatóak.

[link]


használt laptoppal érdemes számolni hogy ha még nem cseréltek benne mióta megvették akkor elég hamar aksi cserés lesz tehát add hozzá az árhoz.Abból se vennék egy sandy vagy ivy bridge-s i5 nél gyengébbet.

2018. jan. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!