Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Notebookok 100 ezer forint alatt?

Notebookok 100 ezer forint alatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudnátok mondani jó és megbízható notebookokat 100000Ft alatti áron? Teljes mertékben munkai használatra megfelelő kéne.

2018. jan. 22. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
2018. jan. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Használt megfelel? Googlebe beírtam hogy használt thinkpad.

A thinkpad egy ilyen komolyabb minőségű széria, használtan egész elfogadhatóakat ki lehet fogni.


Első találat, itt pl az i5ös 100 000 alatt van egy hajszállal. Kérsz hozzá 8gb ramot, és elég komoly géped van 6 hónap garanciával. Biztos árulnak máshol is, a fent említett keresőszóra találsz bőven cégeket akik felújtított laptopokat adnak el garanciával.


[link]


Ha rámhallgatsz újonnan ennyiért nem veszel gépet, nem túl jó minőségűek, és i3nál gyengébb processzort nem veszel, netezésre is kevés tud lenni néha, ellenben egy i3 már bőven használható.

2018. jan. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is a kettes válaszolóhoz csatlakoznék. 100 e alatt sovány gépek vannak, vagy itt-ott belefuthatsz kedvezményesen valamilyen mobil i3-as megoldásba, de egy használt, felújított üzleti laptop sanszos, hogy jobb megoldás lenne. Eleve fele annyiba kerül és jobb is a teljesítménye.


Ha mindenképpen újat akarsz, akkor meg nézz szét a nagyobb számtech webáruházakban! Mostanság vannak akciók, kedvezmények dögivel.

2018. jan. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Munkára ne fényes kijelzőjűt válassz! Az Acer most látom kilőve emiatt. Az egy "elmegy" gép, de felújított i5-ös Lenovo szuper lenne szerintem is.
2018. jan. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!