Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 250 ezer forintért szeretnék...

250 ezer forintért szeretnék gamer PC-t venni. Mit ajánlatok?

Figyelt kérdés

Nem igazán értek hozzá, nem is szeretnék bajlódni az összeszereléseel, ezért előre összerakott gépeket nézegettem.

Pl: pcx.hu ; digiprime.hu ; konzolokszervize.hu


Innen, vagy más oldalról előre összerakott PC-k küzül mit ajánlotok?


ESETLEG szájbarágósan, szépen és érthetően össze tudnátok állítani ennyiért jobb konfigot? (amit pl össze tudok rakatni pcx-en)


Egy dolog, winchesterem van, ahelyett egy kicsi SSD-t szeretnék a gépbe.


KÖSZÖNÖM


ui.: tudom, hogy drágák jelenleg a videókártyák, de nekem most kell gép, nem hónapok múlva



2018. jan. 23. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs a pcx ilyen összegű géphez csak gtx1050... Processzorból i5-8400 hozzá z370 es lap. Ddr4 ram legalább 8 de inkább 16 gb. Táp corsair cx450m vagy hasonló minöség (pcxen csak 550est láttam). Ház ami tetszik.

Ssdböl pedig samsung 850 evo vagy kingston hyperx savage. Ennél pontosabban nem lehet gépet összeírni, mert mire megrendeled már a fele nem lesz a boltban, vagy jobb ár érték arányú lesz...

2018. jan. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, hát legkésőbb holnap rendelem. Csak nem vágom mi mivel kompatibilis, ezért is írtam ki a kérdést (proci, alaplap, videókártya)
2018. jan. 23. 15:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Az a baj nagyon sok tényezőtől függ, aktuális piaci árak, készletek, te igényeid stb... ha fejleszthető gépet akarsz mindenképp i5-8400 ra szavazok, ehhez elég drága az alaplap ha pcxnél rakod össze csak olyat enged kiválasztani ami kompatibilis. Ramnál úgy szint, de ott érdemes nézni az órajelet, mert nem éri meg magas órajelű ramot venned, ha az alaplap nem tudja kihasználni. Tápból sok jó van, az hogy melyiket érdemes az nagyon függ a bolt áraitól, evga 500b, corsair cx m széria fsp hyro stb mind jók. Kb 14-15 ezer körül vannak megbízható tápok. Házat olyat vegyél ami tetszik, vagy ami olcsó, az alaplap mérete és a vga mérete lehet fontos, de ha normál méretű házat veszel tuti nem lesz gond. Ssdböl meg samsung 850 evo nagyon ajánlott, illetve én régebben a hyperx savaget néztem ki a tesztek alapján. Nagyon sok ssd egyébként lehet hogy pár ezerrel olcsóbb, de sebességben egy jobb hdd szintjén van...

A VGA kérdés pedig értem hogy nem akarsz szarakodni, de pl ennyiért tuti 1060 6gb ot vennék bele, DE a pcxnél a legolcsóbb 160ezer, amikor simán kapsz 100 körül is és semmivel sem tud kevesebbet, csak rettentő nagy a készlethiány és ez is azért maradt meg mert nevetségesen drága... Szóval vegyél máshonnan 100 körül egy 1060 6gb ot szerintem, vagy marad a hardverapro.

2018. jan. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó, sokat segítettél! :)
2018. jan. 24. 08:40
 5/6 szántóvető ***** válasza:

ilyesmi gépben gondolkozz.

[link]

áldozz rá egy kicsivel többet és nem kell hozzányúlni jóideig.esetleg ramot kell bővíteni.a háttértárat úgy variálod ahogy akarod.a tápra kérdezz rá hogy pontosan milyen van benne.

2018. jan. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem engedhetek meg magamnak többet. Ez is már nagyon drága. :/
2018. jan. 25. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!