Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem látom a saját...

Miért nem látom a saját gépben a külső csatlakozást, winchestert?

Figyelt kérdés

Win XP rendszerről van szó.

700 GB-os winchester, bedugom a laptopba, a gép jelzi hogy érzékelte, a hang is megvolt, a pittyogás. Szóval a kábellel és a winchesterrel nem lehet baj, a winchester villog. Kipróbáltam a saját gépemen, itt érzékelte, csak nem tudom hogy a laptopon miért nem érzékelheti? Pedig tudja a PC, hogy ott van a winchester, mivel írja hogy biztonságos eltávolítás, megnéztem a tulajdonságait is, leírta hogy megfelelően működik. Segítséget szeretnék kérni, ha kell kép, akkor nyugodtan írjatok, csak mondjátok meg hogy pontosan miről kellene kép, minden segítséget szívesen várok! :)



2018. jan. 23. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Amikor be van dugva, akkor nyisd meg a számítógép-kezelést, és azon belül a lemezkezelés pontot.


START > FUTTATÁS > compmgmt.msc


A lemezkezelésnél látnod kell az összes csatlakoztatott meghajtót, keresd meg a külsőt.


Ha az van mellette, hogy "OFFLINE" akkor ott jobb klikk és tedd online-ba


Ha ONLINE, de a sajátgép mégsem "látja" akkor lehet, hogy nincs betűjele


Jobb klikk a meghajtón > Meghajtó-betűjel hozzáadása

Itt adsz neki egy betűt, és Voila! :)

2018. jan. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm,csak este tudom lecsekkolni, de teljes mértékben bízok benned! ☺ Viszont win xp-n mi helyettesíti a " Futtatás "t vagy ugyan az?

Segítségedet köszönöm!

2018. jan. 24. 01:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyanaz :)
2018. jan. 24. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!